Niemożliwe? Nie Dla Polaków

??????̇????? ??? ??? ??????́?! Zapraszamy na ??????????? ? ?????́?̇??? ?? ?????? ?́?????, czyli cyklu rozmów z polskimi podróżnikami.

Dawid Wacławczyk – Podróżnik, pilot wycieczek, przewodnik górski, a ponadto nauczyciel akademicki. Współwłaściciel Biura Podróży Orinoko – Art & Travel. Znany z tego, że jest aktywnym społecznikiem, organizatorem wielu inicjatyw i przedsięwzięć artystycznych, kulturalnych i podróżniczych. Jest prezesem Stowarzyszenia Artystów i Podróżników Grupa Rosynant, które między innymi organizuje Raciborski Festiwal Podróżniczy “Wiatraki”.
Jako kierunek podróży prywatnych i służbowych, wybiera przede wszystkim Azję, to ona zauroczyła go najbardziej. Jednak również stara się rozwijać turystykę na Ziemi Raciborskiej. Gdy pilotuje wycieczkę, skupia się na jak najlepszym przedstawieniu lokalnej tradycji i kultury, ponieważ to ludzie są największym skarbem danego miejsca.
Swoje doświadczenie i umiejętność bacznej obserwacji miejsc i społeczności przekuwa w pracę samorządowca.
Prywatnie mąż i ojciec dwójki małych urwisów, w wolnej chwili oddaje się fotografii i pisaniu felietonów. Osobiście dodam, że świetny mówca, dlatego zapraszam na piękną opowieść, która zabierze nas do Betlejem.
? www.orinoko.pl
https://www.facebook.com/MCKTychy/videos/408421900357965

Nagranie: Dawid Wacławczyk
Fotografie: Dawid Wacławczyk, Rafał Soliński
Rozmówcy: Dawid Wacławczyk, Klaudia Jadwiszczyk
Montaż: Krzysztof Lewicki
Grafika: Anna Sładek
Muzyka:
Cinematic Suspense Schools Out by Sascha Ende.
Link: https://filmmusic.io/…/501-schools-ou… creativecommons.org/licenses/by/4.0/
Nagranie zrealizowane przez Miejskie Centrum Kultury w Tychach (2020)

GALERIA


Share