NO AFISZUJ SIE TAK! – Świąteczna akcja twórcza

Miej wpływ na swój kawałek świata, stwórz własny transparent, afisz z pozytywnym przesłaniem, z Twoją własna ideą , którą chcesz podzielić się z innymi.

Twoje jedno zdanie może zmienić te święta – NO AFISZUJ SIĘ TAK! Dołącz do świątecznej akcji twórczej i stwórz transparent!
Jedno pozytywne zdanie, przesłanie, prośbę, myśl, co tylko zechcesz! Liczymy na to, że dzięki takim działaniom, choć na moment, zatrzymamy serię negatywnych komunikatów, które nas teraz otaczają. Dlatego wszystko, co chcesz dobrego przekazać światu, w związku ze zbliżającymi się świętami, umieść na transparencie.

Zrób zdjęcie lub nagranie, a my te wspólne prośby, marzenia, życzenia opublikujemy na naszym profilu. Może komuś w ten sposób pomożemy, może wesprzemy, a może po prostu pobędziemy ze sobą.
To czas na afiszowanie się, więc dołącz do akcji!
▪️Na nagrania video lub zdjęcia czekamy do 19 grudnia!
▪️Prace należy wysłać na adres: joanna.piwowar@teatrmaly.tychy.pl, podając w tytule wiadomości oraz w nazwie pliku imię i nazwisko autora.
▪️Filmy nagrywamy w poziomie, zdjęcia robimy w poziomie.

UWAGA! Wysyłka jest równoznaczne z akceptacją warunków: ZGODA NA ROZPOWSZECHNIANIE WIZERUNKU w ramach akcji „NO AFISZUJ SIĘ TAK” dostępna na: https://cutt.ly/KhbR9dG

GALERIA


Share