Koncert SYNY odwołany

SYNY w tyskiej Mediatece - koncert odwołany

SYNY w tyskiej Mediatece. Hiphopowy duet zagra 21 listopada o 19:00.

UWAGA!
W związku z ogłoszonymi obostrzeniami dotyczącymi działalności instytucji kultury, z przykrością informujemy, że listopadowe koncerty w ramach serii Polish Sounds – Bovska (14.11), Next Wave – Syny (21.11) oraz warsztaty Aukso4Kids (28.11) zostają odwołane. Zakupione bilety podlegają zwrotowi, w tym celu prosimy o kontakt z serwisem Ticketmaster.

Syny na żywo? Prime shit. Proszę wybaczyć wulgaryzm, w dodatku obcojęzyczny, ale to ich własne określenie, a nie tak łatwo wymyślić lepsze. Wychodząc od idiomu hiphopowego Syny zapuszczają się z jednej strony w krainę awangardowej elektroniki, z drugiej nurkują w estetyce pastiszu. Producent Przemysław „1988” Jankowiak generuje oryginalne bity, szorstkie, duszne i posępne, natomiast Robert Piernikowski swoim beznamiętnym antyrapem oprowadza nas po opustoszałych ulicach na pograniczu jawy i snu. Syny irytują i zachwycają równocześnie, odbijając polski rap w krzywym zwierciadle nie po to, by go wyszydzić, ale by z jego najbardziej wyrazistych i zarazem zniekształconych elementów zbudować coś całkowicie własnego. Ich koncerty zapierają dech w piersi, ale uważajcie na dymiarkę, bo „to g**no niewłaściwie użyte, może zniszczyć planetę”!

21.11.2020 | godz. 19:00

SYNY

NEXT WAVE

Mediateka, al. Marszałka Piłsudskiego 16 w Tychach

Bilety w cenie: 20 PLN ulgowy / 30 PLN normalny dostępne w punktach sprzedaży Ticketmaster na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym ticketmaster.pl.

GALERIA


Share