Zabawa dla małych i dużych

Poniedziałek to chyba jeden z najbardziej nielubianych dni tygodnia. Część z nas, mimo zagrożenia, musiała pójść do pracy. Co jednak z tymi, którzy zostali w domu?

Dziś prezentujemy nasze pomysły na twórcze wykorzystanie tego czasu. Jak

więcej >>

Lekcje gitary online

Pamiętacie jeszcze czasy, kiedy chcieliście założyć zespół, a w najskrytszych marzeniach występowaliście na wielkiej scenie? Pora wyciągnąć schowaną w kąt gitarę, przetrzeć kurz i wykorzystać czas spędzony w domu na realizację swoich marzeń.

więcej >>

Wielcy aktorzy na domowym ekranie

Nie dalej, niż wczoraj polecaliśmy platformę vod.tvp.pl jako miejsce, gdzie znajdziemy adaptacje filmowe szkolnych lektur. W ramach realizacji programu szkolnego do akcji dołączyła TVP Kultura. Codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 13.00 w paśmie Kulturalna Szkoła TVP

więcej >>

Kreatywny czwartek

Piękne słońce zdecydowanie zachęca do wychodzenia z domu np. do lasu lub parku. Co jednak, gdy nie możemy skorzystać z tych drobnych przyjemności? Przenieść las do domu!

Też tęsknicie za warsztatami organizowanymi w naszych klubach? My

więcej >>

Nie zapominając o nauce

Spędzając czas w domu nie zapominamy o nauce. Wielu uczniów na bieżąco uczy się w domu. A gdyby tak umilić sobie ten czas, a jednocześnie powtórzyć wiedzę z zakresu lektur szkolnych?

Naszą dzisiejszą propozycją są

więcej >>

A może nadrobić lekturę?

Czytanie książek to bardzo przyjemna i rozwijająca czynność. Często jednak pęd życia nie pozwala nam na poświęcenie się lekturze. Siedząc w domu, mamy chwilę, aby nadrobić zaległości.

Kolejne instytucje przyłączają się do zachęcania ludzi,

więcej >>

Muzyka łagodzi obyczaje

Poniedziałki nie są ulubionym dniem tygodnia dla zdecydowanej większości z nas. wykorzystajmy czas spędzony w domu, aby trochę inaczej o nim pomyśleć. Dlatego właśnie po raz kolejny chcielibyśmy przedstawić naszą muzyczną propozycję – w końcu

więcej >>

Zwiedzanie muzeum z domu?

Instytucje kultury w związku z czasowym zamknięciem muzeów, filharmonii, oper, teatrów czy bibliotek, przygotowały bogatą ofertę, umożliwiającą kontakt ze sztuką poprzez kanały internetowe. Zachęcamy do korzystania z tych możliwości – zwiedzajmy, słuchajmy koncertów, czytajmy, oglądajmy

więcej >>