Kreatywne Mikołajki – rękodzielnicze warsztaty online


Szczegóły wydarzenia


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie Kreatywne Mikołajki, czyli w warsztatach rękodzielniczych on-line, które odbędą się dnia 6 grudnia 2020 r o godzinie 15:00 na Facebook Miejskiego Centrum Kultury w Tychach.

W ramach warsztatów kurier dostarczy pod Twoje drzwi paczkę od Świętego Mikołaja, a w niej zestaw z potrzebnymi materiałami do własnoręcznego wykonania ozdoby świątecznej. Warsztaty poprowadzi sam Święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem! Celem warsztatów jest rozwój kreatywności, przybliżenie dzieciom historii Świętego Mikołaja oraz dobra zabawa! Warsztaty kierowane są wyłącznie do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

Ozdoba, która będzie wykonywana składa się z naturalnych materiałów – wiórów osikowych, a ich twórcą jest „Osikowa Dolina”, która także poprowadzi warsztat online. Jest to unikatowa oferta pięknych, autorskich zestawów, która są tworzone z wieloletnią tradycją.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Projekt realizowany jest z Budżetu Obywatelskiego oraz wsparty przez środki niektórych Rad Osiedla miasta Tychy.
#BOwTychach

Warunkiem uczestnictwa jest akceptacja warunków regulaminu oraz wypełnienie formularza znajdującego się poniżej.

Zgłoszenia przyjmujemy od 12 do 27 listopada 2020.
Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

REGULAMIN PROJEKTU KREATYWNE MIKOŁAJKI:

  1. Warunkiem uczestnictwa jest akceptacja niniejszego regulaminu, wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  2. Zapisy odbywają się poprzez przesłanie uzupełnionego formularza znajdującego się na stronie www.kultura.tychy.pl
  3. Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.
  4. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym i mają charakter on-line.
  5. Warsztaty przeznaczone są wyłącznie dla mieszkańców Tychów.
  6. Udział w projekcie oznacza otrzymanie paczki z zestawem kreatywnym do samodzielnego wykonania w domu oraz zaproszeniem do uczestniczenia w warsztatach on-line, podczas których będzie zaprezentowane w jaki sposób wykonać świąteczną ozdobę z wiór osikowych przez firmę „Osikowa Dolina”, która jednocześnie jest autorem zestawu kreatywnego.
  7. Prace nie podlegają ocenie, są wykonywane dla użytku własnego.
  8. Administratorem danych jest Organizator.
  9. Dane osobowe Uczestnika będą przetwarzane przez Administratora zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych, zwanym dalej „RODO”, w następujących celach:
    – organizacji, koordynacji i przeprowadzenia warsztatów mikołajkowych on-line,
    – dostarczenia pod wskazany adres materiałów koniecznych do wykonania warsztatów – dane będą udostępnione firmie kurierskiej, która dostarczy powyższą przesyłkę.
  10. Dane osobowe Uczestnika będą przetwarzane od momentu ich podania do dnia zakończenia mikołajkowych warsztatów on-line czyli do dnia 6 grudnia 2020 r.
  11. Paczki dostarczane będą w dniach od rozpoczęcia rekrutacji do dnia 5 grudnia.
  12. Warsztaty on-line odbędą się 6.12.2020 o godzinie 15:00 na profilu Facebook Miejskiego Centrum Kultury w Tychach.
  13. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie przed dniem rozpoczęcia warsztatów on-line i zobowiązuje się do natychmiastowego powiadomienia o zaistniałych zmianach.
  14. Z chwilą zakończenia warsztatów, ozdoby świąteczne stają się własnością dziecka.
  15. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania warsztatów bez podania przyczyny.