Ale Meksyk!

Ale Meksyk!

wpis w: Aktualności, slider | 0

Ale Meksyk! Ekstremalna rowerowa przygoda” –  To opowieść o samotnej wyprawie rowerowej przez południowe stany Meksyku i Gwatemalę. W ciągu niespełna trzech miesięcy Zdzich Rabenda przemierzył kilka tysięcy kilometrów bezdroży pomiędzy Pacyfikiem i wybrzeżem Morza Karaibskiego.  W trakcie podróży zmierzymy się z trudnymi lasami tropikalnymi Jukatanu podziwiając dziedzictwo dawnego imperium Majów oraz przyglądając się życiu codziennemu ich potomków.  W Chiapas spotkamy Zapatystów, w Veracruz zdobędziemy jeden z najwyższych wulkanów na świecie, a w Oaxaca przeżyjemy wypadek zderzając się z osłem.  Zdążymy też przejechać kilkaset kilometrów wzdłuż wybrzeża Pacyfiku, dowiemy się, co może mieć wspólnego ekologia i pornografia, a na koniec spędzimy noc pod eksplodującym wulkanem w Gwatemali. Zdzich Rabenda – zawodowy gawędziarz, przewodnik, miłośnik sportów ekstremalnych, gór i fotografii. Od wielu lat próbuje zrozumieć świat. Na co dzień łączy swoje zainteresowania wraz z wykształceniem antropologa i animatora kultury. Prowadzi na terenie całego kraju działalność edukacyjną pod szyldem  TYŚWIDZIOŁ, w ramach której realizuje prezentację oraz warsztaty o tematyce etnologiczno- podróżniczej adresowane dla dzieci i dorosłych.   Jego przygody można śledzić na: Takie tam Z tripa (  fb.com/takietamztripa ) oraz Tyś Widzioł – Podróże i Edukacja (  www.tyswidziol.pl )               

#zostańwdomu z MCK – LIVE Spotkanie z Podróżnikiem: "Ale Meksyk!" Zdzich Rabenda zaprasza

#zostańwdomu z MCK…i daj się zaprosić na LIVE Spotkanie z Podróżnikiem: "Ale Meksyk! Ekstremalna rowerowa przygoda", na które zaprasza Zdzich Rabenda.Widzimy i słyszymy się w:📆 PONIEDZIAŁEK, 6 KWIETNIA🕒 godzina 19.00📧 na profilu Klub Wilkowyje MCK

Opublikowany przez Miejskie Centrum Kultury w Tychach Środa, 1 kwietnia 2020

Sami wysłuchajcie opowieści o podróżach Zdzicha! Widzimy się i słyszymy na live w PONIEDZIAŁEK, 6 KWIETNIA o godzinie 19.00!

Link