Zbudujmy razem Tychy… z piernika!

Zbudujmy razem Tychy… z piernika!

wpis w: Aktualności | 0

Młodzieżowy Dom Kultury nr 1, Miejskie Centrum Kultury w Tychach oraz Fundacja „Jemy Eko” zapraszają do udziału we wspólnym projekcie, w którym… zbudujemy Tychy z piernika na czas Tyskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Inicjatywa skierowana jest do placówek kulturalnych i oświatowych, klas i grup! Budowanie makiety będzie miało miejsce w czwartek, 19 grudnia, efekt finalny będzie można podziwiać w Pasażu Kultury Andromeda w czasie Jarmarku Bożonarodzeniowego, a następnie w klasztorze Ojców Franciszkanów w Tychach przy ul. Paprocańskiej.

 

Jeśli zastanawiacie się, jak smakowicie mogą wyglądać Tychy, zgłoście się już dziś do udziału w świątecznej inicjatywie, która polegać będzie na przygotowaniu makiety charakterystycznych budynków naszego miasta.
Zabawa polega na wykonaniu wylosowanego miejskiego obiektu z piernika, pierniczków, inspirowanego piernikami (inwencja twórcza odgrywa bardzo ważną rolę). Przygotowany obiekt powinien mieć wysokość 15-25 cm, podstawa obiektu: minimum 10x10cm, maksimum 15x15cm. Obiekt powinien być podpisany.

Obiekty do przedstawienia na makiecie będą przydzielone losowo przez organizatorów, a o wyniku losowania zgłoszone placówki zostaną poinformowane mailowo dnia 13.12.2019 r. do godz. 14:00.

Gotowe prace przyjmowane będą w Andromedzie w dniu 19.12 w godz. 8:30-14:30 zgodnie z wcześniej ustalonym przez organizatorów harmonogramem. Makietę będzie można oglądać w Pasażu Kultury Andromeda podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbywać się będzie w dniach 20-22.12.2019 r. na placu Baczyńskiego.

Inicjatywa ma charakter integracyjny a nie konkursowy. Makietę przygotuje „Jemy Eko Gotuje”.

Zgłoszenia:

Formularz (do pobrania ze strony www.mdk1.tychy.pl lub z załącznika poniżej)
należy wypełnić i dostarczyć osobiście lub mailowo wydarzenia.mdk1@oswiata.tychy.pl
𝐝𝐨 𝟏𝟐.𝟏𝟐.𝟐𝟎𝟏𝟗 𝐫. 𝐝𝐨 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟎:𝟎𝟎.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowych informacji udziela MDK1: ☎ 32 2273059

Karta zgłoszeniowa:

tychy-z-piernika-karta-zgloszenia

Załączniki