Lars On oraz gościnnie Doriko – Dla Tych zagrają w sieci – e-koncerty tyskich kapel


Szczegóły wydarzenia


Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza na e-koncerty tyskich zespołów. Przegląd kapel „Dla Tych zagrają – nowa fala tyskich brzmień w sieci” przyjmuje nową formułę – we wtorek o 19:00 zapraszamy na singiel, a w kolejnym tygodniu w ten sam dzień i o tej samej porze koncert zespołu.

Dla Tych zagrają w sieci – Kamil Nosal, czyli Lars On oraz gościnnie Doriko.
Koncert 16 czerwca o 19.00 na naszym FB.
Następnie materiał dostępny na kanale YT Miejskie Centrum Kultury w Tychach.

Lars On, to projekt muzyczny zawieszony w czasoprzestrzeni bez wyraźnego początku, a tym bardziej końca. To poszukiwacz dźwięków w niełatwej krainie bez dróg. Konstruktor słów z chaosu bzdur. Przyjaciel melancholii i znajomy refleksji. To podróż w nienazwane emocje i pragnienia. To pulsujące pytanie – kim jestem? To ciągły balans ku idealnej harmonii. To przystań w braku tchu. To drżenie strun gitary i pajęczy śpiew. To projekt który niczego się nie wyrzeka i do niczego się nie przywiązuje. To rozpadające się iluzje, które boleśnie ranią.
Tutaj posłuchasz 👉 https://tiny.pl/7wmhv

Celem cyklu jest popularyzacja dorobku artystycznego zespołów muzycznych z Miasto Tychy i okolic, możliwość ich przypomnienia lub zaistnienia w świadomości lokalnej społeczności oraz zintegrowanie środowiska muzycznego.

W nowej formule to możliwość sprawdzenia się w zupełnie nowej formie profesjonalnie nagranego mini e-koncertu!