Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego

Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego

wpis w: Aktualności | 0

Internationaler Bund Polska zaprasza do udziału w „Międzypokoleniowym Konkursie Tańca Amatorskiego” skierowanym do osób fizycznych oraz instytucji, organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, które chcą zgłosić siebie lub swojego reprezentanta. Termin przesyłania zgłoszeń mija 21 września, a sam konkurs odbędzie się 30 września  w Tychach, w kompleksie „U Przewoźnika”. Wydarzenie ma charakter międzypokoleniowy, a jego celem jest pokazanie, że taniec łączy pokolenia, pozwala zbudować dialog i może być pasją niezależną od wieku!

Konkurs odbędzie się w następujących kategoriach: tańczący soliści, tańczące duety, formacje taneczne (max. 5 osób ze względu na panującą sytuację zagrożenia epidemiologicznego). Dopuszczalny jest występ formacji i duetów międzypokoleniowych. Warunkiem udziału w konkursie jest przekazanie wypełnionej karty zgłoszeniowej w terminie do 21.09.2020 roku na adres e-mail: seniorzy.ib@gmail.com, osobiście w siedzibie Organizatora w Tychach przy ul. Edukacji 11 do  godz.16.00 w Klubie Seniora Platyna lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Internationaler Bund Polska (Klub Seniora Platyna), ul. Edukacji 11, 43–100 Tychy.

Więcej szczegółów w Regulaminie Konkursu

Impreza jest organizowana w ramach projektu „Pogotowie Taneczne” współfinansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu „Seniorzy w akcji“ prowadzonego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”.