Metoda 8 x O: Psychologiczne warsztaty antystresowe w Tychach (Wojciech Eichelberger)

Metoda 8 x O: Psychologiczne warsztaty antystresowe w Tychach (Wojciech Eichelberger)

wpis w: Aktualności | 0

Dla wszystkich chcących skutecznie radzić sobie ze stresem, poznać zasady profilaktyki, efektywnie radzić sobie w sytuacjach dużego obciążenia zapraszamy na kolejne warsztaty wg Metody 8 x O: Siódme O – ODŻYWIANIE. Jakość, rytm, sposób i okoliczności  spożywania posiłków są ważnym elementem strategii bilansowania energii i jej regeneracji.  Świadoma, indywidualnie dobrana dieta w ogromnej mierze wspomaga naszą zdolność do sprostania trudnym sytuacjom możliwie najmniejszym kosztem  w zdrowiu. W czasie warsztatu zajmiemy się podniesieniem świadomości wpływu odżywiania na procesy zachodzące w organizmie ludzkim. Porozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Wspólnie ustalimy dietę sprzyjającą efektywności działania mózgu i wysokiemu poziomowi energii. Zajmiemy się wpływem diety na odporność organizmu.

Forma warsztatów:

Warsztat akcentuje naukę przez bezpośrednie doświadczenie. Prezentowaną wiedzę teoretyczną przeplatają ćwiczenia, w trakcie których uczestnicy doświadczają wpływu stosowanych technik na stan ciała/umysłu. Warsztat prowadzony jest w lekkiej, przyjemnej, pobudzającej formie. Jego efektem jest poprawa samopoczucia i odczuwalne podniesienie poziomu energii wewnętrznej. Charakter ćwiczeń sprzyja odreagowaniu napięć, relaksowi i integracji grupy (uwaga: wskazane luźne, sportowe/wygodne stroje). Metoda: Program opracowany przez W. Eichelbergera bazujący na koncepcji integralnej.

TERMIN: 01.03.2019 r.
TRENER: Wojciech Eichelberger
CZAS: 10:00 – 13:30
CENA: 400 zł. dla dotychczasowych uczestników, dla pierwszorazowych 475 zł.

WPŁATY:
– tradycyjnym przelewem bankowym
Nr konta: 20 1140 2004 0000 3302 6215 6712

TYTUŁ WPŁATY: „8xO – Odżywianie” lub „8xO – Opiekowanie się sobą + imię i nazwisko uczestnika. Zarejestrowanie na moduły seminaryjne następuje w momencie uregulowania odpłatności. Organizator wystawia Rachunki.

ZGŁOSZENIA:
– należy wysłać maila zgłaszającego na kontakt@verso-rozwoj.pl, w odpowiedzi na który otrzymuje się do wypełnienia kartę zgłoszenia i następuje wpisanie na listę

Zaprasza:
VERSO instytut Psychoterapii i Zdrowia
al. Piłsudskiego 30/223, 43-100 Tychy
NIP: 646-240-91-98, REGON: 276866748

Ewentualne pytania należy kierować do:
Justyna Rutkowska
tel.:
504 255 118
e-mail:
kontakt@verso-rozwoj.pl

 

Szczegóły:
Warsztaty wg Metody 8xO