ODWOŁANE! LOGOS FEST VII Tyski Festiwal Słowa – spektakl „Nasze żony”

ODWOŁANE! LOGOS FEST VII Tyski Festiwal Słowa – spektakl „Nasze żony”

wpis w: Aktualności | 0

Teatr Mały w Tychach zaprasza w ramach LOGOS FEST VII Tyski Festiwal Słowa na spektakl pt.: „Nasze żony” Eric Assous, w mistrzowskiej obsadzie: Wojciecha Pszoniaka, Jerzego Radziwiłowicza i Wojciecha Malajkata, jak przedstawimy w poniedziałek 19.X. o godzinie 17:30 i 20:00.

Zaskakujący, pełen zwrotów akcji komediodramat, obmyślony na trzech wirtuozów aktorstwa – Wojciecha Pszoniaka, Jerzego Radziwiłowicza i Wojciecha Malajkata.

Jest to opowieść o próbie, przed jaką staje wieloletnia przyjaźń trzech mężczyzn. Na rozważaniach o trudnych wyborach między moralnością a lojalnością się nie skończy.
„Nasze żony” to sztuka, w której aktor jest na pierwszym planie, jest podmiotem, a nie – jak to się dziś często zdarza – przedmiotem.

„Lubię taki teatr. Taki teatr jest mi bliski. Interesują mnie ludzkie losy, zmaganie się człowieka z życiem. Nie chcę, by coś przeszkadzało mi w zbliżeniu się do człowieka, w jego zrozumieniu. Wybrałem tę sztukę również dlatego, żeby spotkać się na scenie z moimi wspaniałymi Kolegami – Wojtkiem Malajkatem i Jurkiem Radziwiłowiczem.” ( Wojciech Pszoniak).

LOGOS FEST VII Tyski Festiwal Słowa „Nasze żony” Eric Assous
REŻYSERIA: Wojciech Pszoniak
AUTOR: Eric Assous
PRZEKŁAD: Bogusława Frosztęga
SCENOGRAFIA I KOSTIUMY: Barbara Hanicka
OBSADA: Wojciech Pszoniak, Wojciech Malajkat, Jerzy Radziwiłowicz