Informacja o działalności instytucji kultury w Tychach

Informacja o działalności instytucji kultury w Tychach

wpis w: Aktualności | 0

W związku z oświadczeniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego o zawieszeniu działalności instytucji kultury oraz w porozumieniu z Prezydentem Miasta Tychy zachęcamy do śledzenia aktualności dotyczących odwoływanych lub przekładanych wydarzeń kulturalnych. Szczegółowych informacji udzielają poszczególne instytucje – aktualności są dostępne na stronach internetowych, profilach Facebook oraz pod numerami telefonów placówek. Ze względu na możliwą w części instytucji pracę zdalną, zalecamy pierwsze dwa sposoby uzyskiwania informacji.

Jednocześnie, w związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, apelujemy o przestrzegania zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny, zasad higieny oraz POZOSTAWANIA W DOMU.

Rekomendujemy unikanie uczestniczenia w imprezach masowych oraz zaniechania podróży, zwłaszcza do krajów o wysokim ryzyku zakażenia się koronawirusem, a już zdecydowanie POZOSTANIE W DOMACH!

Koronawirus jest podatny na rozpuszczalniki lipidów, co oznacza, że dokładne, co najmniej 30 sekundowe mycie rąk wodą ze zwykłym mydłem lub detergentem, jest kluczowe, by ograniczyć rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pełna treść komunikatu na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Bądźmy z TYCH najlepszych i zadbajmy o siebie nawzajem!