E-spotkanie z Podróżnikiem LIVE // Klub Wilkowyje MCK

E-spotkanie z Podróżnikiem LIVE // Klub Wilkowyje MCK

wpis w: Aktualności | 0

Zapraszamy na kolejne E-spotkanie z Podróżnikiem organizowane przez Klub Wilkowyje MCK. W poniedziałek 18 maja o godz. 19.00 na https://www.facebook.com/klub.wilkowyje.mck/ nasi goście Kasia, Marek i Malwinka Szewczyk opowiedzą o wartych odwiedzenia szlakach okolic Krakowa.

Miniwyprawy – skarby i ciekawostki okolic Krakowa

Zazwyczaj prezentujemy slajdy z dalekiej Azji, miejsc dość egzotycznych i będących dla wielu wymarzonymi kierunkami na wyprawę życia. Tym razem chcemy zabrać Was na magiczną wyprawę w poszukiwaniu ciekawostek blisko domu. Okolice Krakowa, Małopolska i sąsiednie województwa mają prawdziwe skarby, które tylko czekają na odkrycie. Szlak Winny, Drezyny, Źródliska, Wiślana Trasa Rowerowa, Dolinki, Parki Krajobrazowe, tajemnicze jaskinie, skały i zamki. A wszystko to dostępne w zaledwie kilkadziesiąt minut jazdy samochodem, bez kupowania biletu na samolot, wielkiego pakowania i jeszcze większych kosztów. Czasem wystarczy pół dnia żeby zrobić prawdziwą wyprawę.

Dzisiaj zabieramy Was na nasze ścieżki. Jutro mamy nadzieję wytyczycie własne szlaki po najbliższej okolicy.

O nas
Kasia, Marek i Malwinka Szewczyk. Rodzina z Krakowa której największą pasją są podróże. Marek – programista, Kasia – właścicielka butiku z rękodziełem craftDNA, a poznali się studiując fizykę. Najchętniej odwiedzają Azję, bo to ich największa miłość. Jednak we trójkę zobaczyli już ponad 30 krajów. Z wielką pasją przekonują innych, że z dzieckiem da się wyruszyć w świat opisując swoje podróże na blogu kasai.eu.

http://kasai.eu/ …nie tylko podróżach
Kasia, Marek i Malwinka – Od 2009 roku opisujemy swoje podróże na blogu Kasai.eu, Staramy się inspirować wszystkich do poznawania świata i siebie poprzez podróżowanie, oraz udowadniając sobie i innym, że z dzieckiem też się da wyruszyć w świat.
Więcej – http://kasai.eu/o-nas/
Nasze slajdy i wystawy – http://kasai.eu/wydarzenia/
Zapraszamy też tutaj:
Facebook – https://www.facebook.com/kasai.eu
Instagram – https://instagram.com/kasai.eu/

Klub Wilkowyje MCK
mail: klub@mck.tychy.pl
tel.: 691 770 344