BO w Tychach – zgłoś projekt do 2 marca 2020 i zmień Tychy!

BO w Tychach – zgłoś projekt do 2 marca 2020 i zmień Tychy!

wpis w: Aktualności | 0

Trwa nabór wniosków w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2021. Projekt może złożyć każdy mieszkaniec, bez względu na wiek, do 2 marca 2020 r. Wśród dotychczas realizowanych pomysłów znalazły się te dotyczące budowy parkingów, placów zabaw, ale też wiele tych z dziedziny kultury. Wycieczki, warsztaty, zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów, festyny czy kino – to wszystko i jeszcze więcej może dziać się z Waszej inicjatywy!

Warto zastanowić się czego brakuje, co mogłoby się u nas pojawić, co służyłoby lokalnej społeczności? Czekamy na nowe działania – takie, których jeszcze w naszym mieście nie realizowano. W ramach siódmej edycji Budżetu Obywatelskiego do rozdysponowania jest 5 mln zł, z czego 4,5 mln zł przeznaczone będą na realizację zadań dotyczących konkretnego rejonu miasta, a 500 tyś. zł na projekty ogólnomiejskie.

Gdy już mamy dobry pomysł zapraszamy do wypełnienia formularza. Pomocny może być poradnik zamieszczony na stronie www.razemtychy.pl Ponadto wszelkie informacje oraz pomoc w wypełnieniu wniosku można uzyskać osobiście w Głównym Punkcie Konsultacyjnym, mieszczącym się w Centrum Balbina, na ulicy Barona 30, pok. 209 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 32 776 34 55.

Warto wypełnić formularz i zawalczyć o środki finansowe na realizację swoich pomysłów. Wypełnione wnioski wraz z załącznikami należy dostarczyć w formie pisemnej najpóźniej do dnia 2 marca 2020r.