Bacz na Niedzielę z Teatrem Małym

Bacz na Niedzielę z Teatrem Małym

wpis w: Aktualności | 0

Kolejna odsłona Niedziel na Baczyńskiego – tym razem spędzimy je z Teatrem Małym.

22.07 g. 16.00 – 20.00 / plac Baczyńskiego

Teatr Trip ze Świętochłowic: “Królewna Fasolka” (przedstawienie interaktywne) – dwójka warzywnych skrzatów Karotek i Groszka, uwielbia uprawiać warzywa i owoce. Pewnego dnia znajdują przed swoim domkiem małe ludzkie dziecko. Jednocześnie okazuje się, iż Czarodziej Robaczek rzucił straszliwą klątwę na krainę Grządkową i chce pożreć wszystkie uprawy. Z pomocą przychodzi im Cebulowa Wróżka oraz… dzieci zgromadzone na przedstawieniu. Czy uda im się pokonać Robaczka? Jaką rolę odegra ludzkie dziecko? I czy szpinak może być dobry? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego przedstawienia!

Po przedstawieniu zaprosimy dzieci do udziału we wspólnych animacjach teatralnych, które tematycznie będą nawiązywały do spektaklu. Zaproponujemy także malowanie buziek i balonikowe zoo!

 

29.07 g. 16.00 – 29.00 / plac Baczyńskiego

Krakowski Teatr Uliczny Scena Kalejdoskop:  programy animacyjne dla dzieci pt. „Kolorowy cyrk” i „Dziecięcy świat”

„Dziecięcy Świat”: artyści zapraszają do świata gigantycznych baniek mydlanych. W programie pokazy gigantycznych baniek mydlanych, warsztaty bańkarskie i konkurs na największa bańkę mydlaną.

„Kolorowy Cyrk”: jest pełen atrakcji, których źródeł należy dopatrywać się w ekscytujących widowiskach cyrkowych. Szczudlarze, kuglarze, żonglerzy to tylko część atrakcji, na które zapraszamy wszystkich chcących przeżyć cyrkową przygodę.

 

Wstęp wolny. W razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do Pasażu Kultury Andromeda.