Andromeda – kino, jakie znamy: „Parasite”

Andromeda – kino, jakie znamy: „Parasite”

wpis w: Aktualności | 0

Zapraszamy na projekcję filmu „Parasite”, w reżyserii Bong Joon-ho, jaka odbędzie się w ramach cyklu „Andromeda-kino, jakie znamy”. Tym razem spotkamy się w poniedziałek 6 lipca o 18.00 w Teatrze Małym w Tychach, w sali teatralnej z uwagi na możliwość pomieszczenia w tej przestrzeni dużo większej ilości osób. Wstęp wolny – obowiązują zapisy.

„Parasite”  to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.
„Parasite” to pełen dzikiego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller o ludziach, którzy nigdy nie mieli się spotkać – biednych i bogatych, tych naprawdę uprzywilejowanych i tych zepchniętych do rynsztoków. Nowy film twórcy przebojów „Okja” i „Snowpiercer: Arka przyszłości” to wielki hit światowego kina i prawdziwy filmowy rollercoaster..

WSTĘP WOLNY
💥 Obowiązują zapisy, liczy się pierwszeństwo zgłoszenia
☎ telefoniczne pod numerem 32 7803203
lub
💌pasazkulturyandromeda@teatrmaly.tychy.pl
———-
UWAGA!!! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
UWAGA!!! PRZED SEANSEM KAŻDY Z WIDZÓW BĘDZIE MUSIAŁ WYPEŁNIĆ: „Oświadczenie o braku oznak zarażenia i nieprzebywaniu na kwarantannie”