#zostań w domu z MCK

#zostań w domu z MCK

wpis w: Aktualności | 0

Jak powszechnie wiadomo, kultura jest dla nas bardzo ważna. Najważniejsze jest jednak zdrowie. Właśnie dlatego dbajmy o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich. Tylko my mamy wpływ na zaprzestanie rozpowszechniania się koronawirusa. Jak? Oczywiście pozostając w domu, w miarę możliwości.

Doskonale wiemy, że siedzenie w domu nie jest taką prostą sprawą. Gdy dom lśni czystością, a nam skończyły się pomysły na to, jak spożytkować czas – zaczynamy myśleć o wyjściu… oczywiście do tych najbardziej kulturalnych miejsc! Pamiętajmy jednak, że wiąże się to z ogromnym zagrożeniem.

Próbując wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom codziennie na tej stronie, jak i na Facebooku (https://www.facebook.com/MCKTychy), pojawiać się będą nasze propozycje spędzenia wolnego czasu na oglądaniu ciekawych koncertów, czy filmów, wirtualnym zwiedzaniu muzeów, porady z zakresu sztuk plastycznych i wiele wiele innych. Budując nieco napięcie, powiemy jedynie, że szykujemy dla Was kilka niespodzianek.

Dodatkowo informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo Wasze, jak i pracowników MCK w Tychach, kluby pozostają nieczynne, a w centrali (ul. Bohaterów Warszawy 26) wprowadzone zostały dyżury w godz. 9.00 do 14.00.

Zostańcie z nami i zostańcie w domach!