Zabawa dla małych i dużych

Zabawa dla małych i dużych

wpis w: Aktualności | 0

Poniedziałek to chyba jeden z najbardziej nielubianych dni tygodnia. Część z nas, mimo zagrożenia, musiała pójść do pracy. Co jednak z tymi, którzy zostali w domu?

Dziś prezentujemy nasze pomysły na twórcze wykorzystanie tego czasu. Jak zawsze, zachęcamy do odwiedzenia naszych profili na Facebooku, gdzie znajdziecie wiele inspiracji.

#zostańwdomu z MCK i zrób włóczkowego kotka

Kto ma własnego sierściucha, pewnie głaszcze swojego "kitka" w domu. Nasza propozycja nie zastąpi wprawdzie prawdziwego pieszczocha, ale na pewno doda trochę kolorków na początku tygodnia. Razem z Bogną Bielecką zróbmy więc włóczkowego kota!

Opublikowany przez Klub Urbanowice MCK Piątek, 27 marca 2020
Razem z Bogną Bielecką zróbmy więc włóczkowego kota!

Dla najmłodszych przygotowaliśmy także specjalne karty aktywności, które można pobrać poniżej:

Dorośli też mogą kolorować

Książki-kolorowanki mają moc antystresową. Wiedza ta nie jest wymysłem ostatnich lat, już słynny Carl Gustav Jung pisał o terapeutycznym charakterze kolorów. Dlatego powstały antystresowe kolorowanki dla dorosłych
Nie wystarczy jednak tylko posiadać kolorowankę i zestaw kredek! Trzeba znaleźć co najmniej 15 minut dla siebie i kolorować kolejne wzory.

Nasza propozycja to kolorowanka VINCENT VAN GOGH Autoportret w słomkowym kapeluszu. Inspiracją do jej stworzenia były obrazy udostępnione na platformie The met.

Miłej pracy!