Wernisaż wystawy malarstwa Bartosza Hadrysia „Sztuka na różnych płaszczyznach”


Szczegóły wydarzenia


Zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa tyskiego Artysty, Bartosza Hadrysia. Otwarcie wystawy „Sztuka na różnych płaszczyznach” odbędzie się 15 czerwca 2018 roku o 18.00 w Galerii Pod Dachem Miejskiego Centrum Kultury w Tychach. Przekonamy się, że obrazy można oglądać, ale sztukę można też… nosić – w ramach realizacji projektu powstały także niesamowite bluzy z projektami Artysty.

Na wystawie zobaczymy obrazy Bartosza Hadrysia, ale nie tylko. Powstała seria bluz – damskich i męskich z projektami Artysty, świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią sztukę, ale i oryginalność. 

Podczas wernisażu 15 czerwca będziemy więc mogli obok prac tyskiego malarza zobaczyć stworzone bluzy, a nawet zabrać je ze sobą do domu. Począwszy od dnia otwarcia wystawy można będzie je kupić w Miejskim Centrum Kultury w Tychach.

Prace Bartosza Hadrysia można oglądać w Galerii Pod Dachem Miejskiego Centrum Kultury od 15 czerwca do 6 lipca.

Bartosz Hadryś to tyski artysta-malarz, reprezentant młodego pokolenia osób uprawiających sztukę. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany, jego prace prezentowane były na wystawach w całym kraju i znajdują się w prywatnych kolekcjach także za granicą. Stosując technikę olejną, Hadryś bawi się światłem i kolorem, a abstrakcje, które tworzy pozwalają na nieskrępowane interpretacje. Obecnie, dzięki współpracy z Miejskim Centrum kultury w Tychach realizuje projekt „Sztuka na różnych płaszczyznach, czyli różne formy prezentowania sztuki malarskiej”.

Projekt jest realizowany w ramach Tyskiego Banku Kultury.