Warsztaty muzyczne „Rozwój percepcji słuchowej i warsztaty kreatywnego muzykowania”


Szczegóły wydarzenia


Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na warsztaty muzyczne „Rozwój percepcji słuchowej i warsztaty kreatywnego muzykowania”, które odbędą się 27 października o godz. 12.00 w siedzibie Muzeum przy pl. Wolności 1

Celem spotkania będzie uwrażliwienie zmysłu słuchu na zjawiska zachodzące w muzyce, bieżąca analiza zjawisk muzycznych, ćwiczenie umiejętności współmuzykowania w zespole muzycznym, rozwijanie myślenia kreatywnego i improwizacji ze szczególnym uwzględnieniem improwizacji zespołowej. Zapraszamy instrumentalistów w każdym wieku, którzy potrafią grać na instrumentach przynajmniej na poziomie podstawowym i posiadają własny instrument.

prowadzi:
Kazimierz Nitkiewicz – trębacz, reżyser dźwięku, (wokalista, twórca piosenek). Na trąbce gra od 9 roku życia, przerabiając różne style muzyczne od muzyki klasycznej, przez jazz, reggae, orkiestry dęte do muzyki tradycyjnej i polskiej muzyki lat 30. XX wieku. Jako trębacz, realizator albumów i wydawca na stałe działa w Warszawskiej Orkiestrze Sentymentalnej. Współpracował w różnych rolach (trębacz, realizacja nagrań, postprodukcja nagrań, realizacja dźwięku na żywo, wydawca) z różnymi zespołami i artystami.
koszt: 15 zł
zapisy: Agata Berger-Połomska, tel. 32 327 18 24, e-mail: a. berger@muzeum.tychy.pl

uwaga! przy zapisach prosimy o informację na jakim instrumencie gra uczestnik warsztatów