„Twarz” Małgorzaty Szumowskiej na ekranach Multikina od 6 kwietnia!


Szczegóły wydarzenia

To wydarzenie zakończyło się 06 Kwiecień 2018


Groźny wypadek i cudowne ocalenie. Jacek (Mateusz Kościukiewicz) po rekonstrukcji twarzy wraca do rodzinnej miejscowości. Wkrótce przekona się, że trudniejsze niż wyrwanie się ze szponów śmierci jest koegzystowanie w społeczności o ciasnych poglądach. Multikino zaprasza na „Twarz” Małgorzaty Szumowskiej, laureata tegorocznych Berlinale.

„Twarz” Małgorzaty Szumowskiej to współczesna baśń o Jacku – człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości. Mieszkańcy zupełnie nie wiedzą, jak traktować cudownie ocalonego. Powoli Jacek staje się im coraz bardziej obcy – mimo że przed wypadkiem był jednym z nich.

Odtwórcą głównej roli w „Twarzy” jest Mateusz Kościukiewicz („Wszystko co kocham”, „W imię”, „Matka Teresa od kotów”, „Amok”). W pozostałych rolach występują Agnieszka Podsiadlik (nominowana w zeszłym roku do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za występ w filmie „Baby Bump”) oraz debiutująca na dużym ekranie Małgorzata Gorol.

Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.