Spektakl dla dzieci „Figlarze” w Klubie Urbanowice MCK


Szczegóły wydarzenia


Kulturalna Środa w Klubie Urbanowice!

Zapraszamy na spektakl dla dzieci pt. „Figlarze” w wykonaniu teatru Fabryka Kultury, który odbędzie się 17 stycznia 2018 o godzinie 17.00 (ul. Przejazdowa 8)

Figlarze – czyli Figlarka i Figlarz to dwoje uroczych i zabawnych istot. Ona wypowiada zdania w pośpiechu, on rozważniej dobiera słowa. Kraj Figlarzy dawno już przeminął, została tylko ta para, ale kiedy zamkniesz oczy i puścisz wodze fantazji, możesz usłyszeć nazwę ich kraju- Marzeniogród…Tak się zwie i kiedyś całkiem sporo liczył sobie mieszkańców. W każdym razie Figlarze uwielbiają marzyć, kochają zabawę i cieszą się nawet z deszczu.

Są tu po to, aby z dziećmi i dorosłymi tworzyć najwspanialsze historie na świecie – czyli najpiękniejsze bajki. Tym razem Figlarze – Zosia i Andrzej postanawiają wyruszyć do Los Angeles. Zosia pragnie zobaczyć się z Leonardo Di Caprio i ma wielką nadzieję, że sama zrobi wielką karierę. Andrzej bardziej jest sceptyczny, boi się, że w Los Angeles nie zaakceptują takiego kogoś jak on, kto nie ma siły przebicia.

Zosia nie daje za wygraną, walczy z lękiem, który paraliżuje Andrzeja. Niestety dochodzi między nimi do kłótni, a tego Figlarze nie znają, ponieważ od pokoleń żyli w zgodzie.

Czy uda się rozwiązać konflikt? Czy pomoże w tym sam Leonardo Di Caprio?

Czy w życiu lepiej żyć w zgodzie, czy usilnie walczyć o swoje?

Wstęp wolny!

Obowiązują wcześniejsze zapisy w Klubie Urabnowice MCK lub telefonicznie 726 261 375.