Spacer Fotograficzny z TTF


Szczegóły wydarzenia


ttf_paprocany_fotospacer_1200px

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza w niedzielę, 3 września, na spacer fotograficzny dookoła Jeziora Paprocańskiego.

Spotykamy się o godzinie 16.00 na pętli trolejbusowej w Tychach. Na początku spaceru wstąpimy na odbywającą się przy Hucie Paprockiej prezentację zabytkowych pojazdów, czyli II Tyską Wystawę Klasyków. 

Organizatorzy szacują, że przejście trasy zajmie około trzech godzin.

Tradycyjnie przyjść może każdy, niezależnie od posiadanego sprzętu i doświadczenia. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy ani rezerwacje. 

Obowiązuje regulamin, dostępny na stronie www.ttf.tychy.pl/plenery, przewidujący obowiązek posiadania na czas imprezy przez każdego uczestnika opłaconego we własnym zakresie ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Fotografie wykonywane w czasie spacerów zazwyczaj szybko pojawiają się na Facebooku oraz na blogach i stronach ich autorów. Organizatorom zależy, aby umożliwić wszystkim uczestnikom imprez porównanie efektów wspólnego polowania na najciekawsze kadry. Dlatego w październiku zdjęcia wykonane podczas tego, jak i innych tegorocznych spacerów, będzie można obejrzeć na wystawie (od 2.10) i podczas slide show

(19.10) w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach. Swoje fotografie będą mogli zgłaszać wszyscy uczestnicy spacerów TTF-u, nie tylko członkowie stowarzyszenia.

Jeszcze w październiku Tyskie Towarzystwo Fotograficzne szykuje kolejny spacer fotograficzny, tym razem po Pszczynie. Odbędzie się on w sobotę, 7.10, w ramach Scott Kelby’s Worldwide Photowalk.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1939854986289646

Patronat medialny: tygodnik Echo, portale eTychy.org i tychy.info. 

Patronat: Tychy Press Photo.