Sauna for Ladies


Szczegóły wydarzenia


Sauna for Ladies to wieczór w Saunach Książęcych w Wodnym Parku Tychy przeznaczony tylko dla kobiet. Seanse saunowe, peelingi, maseczki i odżywki, specjalne pokazy, a także konkursy z nagrodami – tak w skrócie można opisać to, co dzieje się podczas tego wieczoru w Wodnym Parku Tychy. Najbliższa Sauna for Ladies już 26 września 2019 r.!

Seanse saunowe z Saunamistrzyniami oraz specjalne seanse z udziałem Saunamistrzów – w cenie: poczęstunek, seanse saunowe oraz kosmetyczne zabiegi: maseczki, peelingi i odzywki, a także konkursy z nagrodami.

Dodatkowo płatne na miejscu w Saunach w dniu imprezy:

Masaże: 42 zł/30 min (dodatkowo płatne na miejscu)
Kąpiele: Kąpiel Kleopatry (49 zł), Eukaliptusowy Freszzz (45 zł), Sensualna róża (45 zł), Lawendowy chillout (45 zł), Winna namiętność (90 zł) (dodatkowo płatne na miejscu)
Więcej o kąpielach: https://www.wodnypark.tychy.pl/aktualnosci/129,voucher-na-kapiele-idealny-prezent-na-walentynki-i-dzien-kobiet

Podczas trwania Sauny for Ladies rabat 15% dla uczestniczek na zabiegi w SPA Książęcym.
Więcej o zabiegach w Centrum Solankowym: https://www.wodnypark.tychy.pl/atrakcje/7,centrum-solankowe

Zapisy: https://www.wodnypark.tychy.pl/kup-bilet

Uwaga! Informujemy, że 26 września 2019 r. Sauny Książęce Wodnego Parku Tychy będą dostępne tylko dla uczestniczek wydarzenia Sauna for Ladies. Bilety regularne w tym dniu nie będą dostępne.