Koncert zespołu Kluski / Dla Tych Zagrają – nowa fala tyskich brzmień


Szczegóły wydarzenia


W ramach przeglądu muzycznego, który Miejskie Centrum Kultury w Tychach zorganizowało dla tyskich kapel, zapraszamy na szósty już koncert z cyklu „Dla Tych Zagrają – nowa fala tyskich brzmień”.

21 kwietnia na sali kameralnej MCK zagra zespół Kluski. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00.

Jeśli ktoś był kiedyś na ich koncercie to z pewnością może dojść do co najmniej dwóch odkryć: po pierwsze powiedzieć, że grają post-grunge, czy stoner rocka, byłoby sporym uproszczeniem, po drugie – ze sceny dociera do odbiorcy taka energia i moc, że czasami trudno uwierzyć, że tam stoją tylko trzy osoby. Ich muzyka jest bardziej złożona. Słychać w niej, że panowie lubią bawić się różnymi gatunkami muzycznymi i wychodzi im to znakomicie. Każdy utwór to połączenie autentycznej radości, melodii i precyzji wykonania. Jak sami mówią – to taki happy metal.

Skład zespołu:
Adam Antosiewicz Jr – git., voc.
Piotr Magnucki – bass, voc.
Michał Spis – dr.

Bilety w cenie 5 zł do nabycia przed koncertem.

Liczy się frekwencja – wszystko zależy od Was!

Do konkursu zakwalifikowało się 14 zespołów z Tychów, ich koncerty zaplanowane są do czerwca br., a laureci przegladu wystąpią podczas Świeta Miasta Tychy 2017. Pierwszym laureatem będzie zespół, który zgromadzi na swoim koncercie najwiecej widzów. Drugi zwyciezca zostanie wybrany przez jury przeglądu.