Dzień Babci i Dziadka z MCK – Kino FreeLove „Do zakochania jeden krok”


Szczegóły wydarzenia


Zapraszamy na wspólne świętowanie Dnia Babci i Dziadka do Miejskiego Centrum Kultury w Tychach, gdzie 24 stycznia o godzinie 19.00 pokażemy Wam „Do zakochania jeden krok”. Roztańczona komedia, która poprawia humor to nasza propozycja na inaugurację kolejnego sezonu Kina FreeLove. 

Historia przedstawiona w filmie zdecydowanie poprawia humor. Sandra (Imelda Staunton), główna bohaterka filmu to radosna sześćdziesięciolatka. Sukcesy towarzyskie, bogactwo, piękny dom – to wszystko przestaje cieszyć, gdy kobieta przyłapuje męża na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Życie bohaterki zmienia się po rozwodzie – traci wystawne życie, jest zmuszona przeprowadzić się do swojej dawno niewidzianej siostry Bif (Celia Imrie, znana m.in. z „Dziennika Bridget Jones”). Okazuje się, że zmiana otoczenia wychodzi kobiecie na dobre – na nowo odkrywa radość życia i… pasję do tańca.

Przedstawiona przez reżysera Richarda Loncraine’a historia pokazuje, że na szczęście nigdy nie jest za późno i można cieszyć się życiem także w kwiecie wieku, spełniając się towarzysko i oddając zainteresowaniom. „Do zakochania jeden krok”, film z 2018 roku, wzrusza i bawi, dotykając w subtelny sposób ważnych problemów społecznych.

To idealna propozycja na familijne kino, ze szczególnym ukłonem dla wszystkich babć i dziadków, które w tym miesiącu obchodzą swoje doroczne święto!

Wstęp na wszystkie pokazy Kina FreeLove jest wolny!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują rezerwacje

pod nr tel: 327 02 90.