Dla Tych zagrają w sieci – e-koncerty tyskich kapel


Szczegóły wydarzenia

This event is running from 19 Maj 2020 until 14 Lipiec 2020. It is next occurring on 2 Czerwiec 2020 19:00

  • Miejsce: Miejskie Centrum Kultury w Tychach
  • Kategorie: ,
  • Nadchodzące daty:

Chociaż koronawirus pokrzyżował koncertowe plany – Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza na e-koncerty tyskich zespołów. Przegląd kapel „Dla Tych zagrają – nowa fala tyskich brzmień w sieci” przyjmuje nową formułę – we wtorki na FB MCK publikowane będą muzyczne propozycje z lokalnego „podwórka”.

Celem przeglądu „Dla Tych zagrają – nowa fala tyskich brzmień” jest popularyzacja dorobku artystycznego zespołów muzycznych z Miasta Tychy i okolic, możliwość ich zaistnienia w świadomości lokalnej społeczności oraz zintegrowanie środowiska muzycznego. W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną Miejskie Centrum Kultury w Tychach proponuje nowe muzyczne rozwiązanie przeglądu organizowanego co roku przed Świętem Miasta Tychy, które – jak wiemy – w tym roku się nie odbędzie. We wtorki na FB MCK zobaczymy (i usłyszymy) koncerty tyskich zespołów, które zaprosiliśmy do współpracy.

Cykl nowej formy koncertów otwarła muzyka duetu Chłodno.

Spotykamy się o godzinie: 19:00 na Facebooku Miejskiego Centrum Kultury w Tychach, a także na naszym nowym YT – Miejskie Centrum Kultury w Tychach