Alicja w krainie dziwów – impreza w Warzelni


Szczegóły wydarzenia


 

alicja-w-krainie-dziwow-03-02-2018-warzelniaNajwyższy czas na uchylenie rąbka tajemnicy i oficjalne zaproszenie na zupełnie wyjątkową imprezę transową, która mamy nadzieję, na stałe zagości na Śląsku!

Miejsce: Warzelnia! Niesamowite, autentyczne miejsce zaadaptowanej warzelni piwa na terenie historycznego Browaru Obywatelskiego w Tychach! Odrapane ściany, oryginalne
instalacje i maszyny. Wizualizacje i mappingi, olbrzymie połacie industrialnej i pofabrycznej przestrzeni i przede wszystkim lokal zdolny pomieścić ponad 600 osób! Lokal znajduje się kilka minut od dworca, więc nie ma problemu z dojazdem, również z parkingiem nie będzie problemu.

Atmosfera: Dwie sceny, Main i Chill, Znani DJ’e, Dekoracje, Chai Shop! Dobrzy ludzie, którzy zbierali doświadczenia podróżując po świecie i dzieląc się energią na największych festiwalach transowych w Europie. Kochają tę muzykę i kochają was. Chcemy się podzielić naszą radością do muzyki, która zmieniła nasze życie. Dlatego mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy miejsce, do którego będziemy chcieli wracać jak najczęściej!

 

Warzelnia

Browar Obywatelski

Ul. Browarowa 21, Tychy