Kino w MCK „Białe szaleństwo” 2009, reż. Rune Denstad Langlo


Data:
Kategorie: ,
Miejsce: Miejskie Centrum Kultury w Tychach

Komedia w stylu najlepszych filmów Jima Jarmuscha i Akiego Kaurismakiego. Opowieść o podróży za Krąg Polarny w kierunku jaśniejszej strony życia.
Trzydziestoletni Jomar przechodzi trudny okres w życiu. Nie potrafi zapomnieć o dziewczynie, która porzuciła go dla najlepszego przyjaciela.

czytaj więcej...

Festyn Rewitalizacyjny Czułów Osada


Data:
Kategorie: ,
Miejsce: Czułów Osada

Urząd Miasta Tychy i Miejskie Centrum Kultury w Tychach zapraszają na imprezę w dzielnicy Czułów związaną z Programem Rewitalizacji dla Miasta Tychy.
Program Rewitalizacji to proces ożywiania miasta, który ma na celu dodania energii obszarom zagrożonym negatywnymi zjawiskami społeczno-gospodarczymi. Rewitalizacja jest inspirowana przez

czytaj więcej...

Rajd rowerowy po Puszczy Pszczyńskiej


Data:
Kategorie:
Miejsce: Plac Korfantego

Miłośników wycieczek rowerowych zapraszamy na rajd po Puszczy Pszczyńskiej. Całkowita długość naszej trasy to około 35 km.

Odwiedzimy m.in. pomniki kamienne z inskrypcjami upamiętniającymi ważne dla Lasów Pszczyńskich postaci
i wydarzenia oraz Żubrowisko w Jankowicach.
W Studzienicach

czytaj więcej...

Witek Łukaszewski & Grand Piano „Flamenco & Rock”


Data:
Kategorie:
Miejsce: Teatr Mały

 
Zespół Witka Łukaszewskiego – twórcę gatunku flamenco & rock w Polsce, trzykrotnie wybranego najlepszym polskim gitarzystą flamenco (‚Gitara i Bas’, 1995-97) proponuje nam muzyczno-taneczne widowisko w stylu wesołej, andaluzyjskiej fiesty, z tańcem, kastanietami i śpiewem, pełne wesołych dźwięków

czytaj więcej...

Gra miejska „Mecz o Tychy”


Data:
Kategorie:
Miejsce: Plac św. Anny

 
Piłkarze dawnej Polonii Tychy mają do rozegrania jeszcze jeden mecz. Czekają na niego już bardzo długo. Spokojni, ale gotowi. Trener kazał czekać. Tym razem chodzi o coś więcej, niż tylko sportowe wyzwanie…

Weź udział w rozgrywce, która ożywi

czytaj więcej...

Dancing – imieniny AnnyKategorie:

Anna zaprasza całą dzielnicę na dancing z okazji swoich imienin! Wszystkich chętnych do przeżycia tanecznej przygody zapraszamy do siedziby Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Wojska Polskiego 10 w Tychach.

Do tańca zagra Kapela Fedaków (Karolina Fedak –

czytaj więcej...

1 2 3