Wernisaż „Sztuka na różnych płaszczyznach” malarstwo Bartosza Hadrysia

Wernisaż „Sztuka na różnych płaszczyznach” malarstwo Bartosza Hadrysia

wpis w: Aktualności | 0

Załóż obraz i noś sztukę! Do tego zachęca Bartosz Hadryś, tyski malarz, którego wernisaż prac w ramach projektu „Sztuka na różnych płaszczyznach” odbędzie się 15 czerwca 2018 roku o 18.00 w Galerii Pod Dachem Miejskiego Centrum Kultury w Tychach. Przekonamy się, że obrazy można oglądać, ale sztukę można też… nosić – w ramach realizacji projektu powstały niesamowite bluzy z projektami Artysty, a to wszystko dzięki Tyskiemu Bankowi Kultury, programowi dla tyskich twórców.

Bartosz Hadryś to tyski artysta-malarz, reprezentant młodego pokolenia osób uprawiających sztukę. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany, jego prace prezentowane były na wystawach w całym kraju i znajdują się w prywatnych kolekcjach także za granicą. Stosując technikę olejną, Hadryś bawi się światłem i kolorem, a abstrakcje, które tworzy pozwalają na nieskrępowane interpretacje. Obecnie, dzięki współpracy z Miejskim Centrum kultury w Tychach realizuje projekt „Sztuka na różnych płaszczyznach, czyli różne formy prezentowania sztuki malarskiej”.

Na wystawie zobaczymy obrazy Bartosza Hadrysia, ale nie tylko. Powstała seria bluz – damskich i męskich z projektami Artysty, świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią sztukę, ale i oryginalność. 

Podczas wernisażu 15 czerwca będziemy więc mogli obok prac tyskiego malarza zobaczyć stworzone bluzy, a nawet zabrać je ze sobą do domu. Począwszy od dnia otwarcia wystawy można będzie je kupić w Miejskim Centrum Kultury w Tychach.

Prace Bartosza Hadrysia można oglądać w Galerii Pod Dachem Miejskiego Centrum Kultury od 15 czerwca do 6 lipca.