Weekend z Kinem FreeLove – dwie projekcje w ogrodzie MCK Tychy!

Weekend z Kinem FreeLove – dwie projekcje w ogrodzie MCK Tychy!

wpis w: Aktualności | 0

Miejskie Centrum Kultury w Tychach w najbliższym tygodniu zaprasza na aż dwie plenerowe projekcje. W ogrodzie MCK przy ul. Bohaterów Warszawy 26 zobaczymy filmy „Lapońska Odyseja” (piątek) oraz „Dogman” (sobota). Oba seanse rozpoczną się o godzinie 21.30, po zachodzie słońca. Wstęp wolny – ze względu na ograniczoną widownię, obowiązują rezerwacje miejsc.

Kino FreeLove to jedna z pierwszych tyskich propozycji kulturalnych, która umożliwia bezpośredni udział publiczności w czasie pandemii. Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza na dwa seanse w najbliższy weekend:

 • „Lapońska odyseja” (2010)
  piątek, 19 czerwca 2020, g. 21.30
  Komedia o Janne – chłopaku, który mieszka w Laponii w północnej Finlandii i określił swój sposób na życie poprzez utrzymywanie się z zasiłku. Jego dziewczyna – Inari, już trudno znosi życiowe nieudacznictwo partnera. Wysyła go po kupno cyfrowego TV box’a. Okazuje się to być wyprawą życia chłopaka, gdzie po drodze spotyka go wiele nieprzewidzianych splotów zdarzeń.
 • „Dogman” (2018)
  sobota, 20 czerwca 2020, g. 21.30
  Włoski dramat kryminalny, zdobywca Złotej Palmy w Cannes i jego Nagrody Specjalnej – Psiej Palmy – dla wszystkich psów. Film opowiada bowiem historię psiego fryzjera, będącego jednocześnie… okazjonalnym handlarzem kokainą, który postanawia sprzeciwić się wykorzystującemu go przestępcy. Co wyniknie z tej sytuacji? Przekonamy się tradycyjnie w piątek podczas wieczornej projekcji w MCK.

WSTĘP WOLNY
Obowiązują zapisy OD PONIEDZIAŁKU 15 czerwca DO CZWARTKU 18 czerwca:

 • telefoniczne: pod numerem 32 327 02 90
 • internetowe – za pomocą opcji Rezerwacja miejsca w wydarzeniach na Facebooku: „Lapońska odyseja” i „Dogman” (kliknij w tytuł filmu, a zostaniesz przekierowany do odpowiedniego wydarzenia na FB)

UWAGA!
Ze względu na obecną sytuację oraz aby zadbać o bezpieczeństwo własne i innych, prosimy widzów o przestrzeganie następujących wytycznych:
– seans dostępny tylko dla ograniczonej liczby widzów, którzy zarezerwują wolne miejsce drogą telefoniczną lub via Messenger
– widzowie przez cały sens obowiązani są zakrywać usta i nos (maseczką lub przyłbica)
– należy zachowywać dystans minimum 2 metrów od każdego z pozostałych widzów
– przez cały sens widzowie zobowiązani są do niezmieniania zajmowanego miejsca
– budynek MCK jest zamknięty, nie ma więc dostępu do toalety
– widzowie proszeni są o zabranie ze sobą własnych koców (koce kinowe nie będą dostępne)

Informujemy, że w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych projekcje nie odbędą się, o czym zapisane osoby poinformujemy telefonicznie oraz na naszym fanpage’u.