Warsztaty teatru fizycznego z twórcami „LINOLEUM” Teatru OdRuchu

Warsztaty teatru fizycznego z twórcami „LINOLEUM” Teatru OdRuchu

wpis w: Aktualności | 0

img_0315
Warsztaty teatru fizycznego z twórcami LINOLEUM

21.12. godz. 18.00-21.00

wstęp wolny, obowiązują wcześniejsze zapisy

 

Byliście na premierze „LINOLEUM” Teatru Odruchu, która odbyła się w ramach Tyskiego Banku Kultury?

Twórcami spektaklu są tyszanie Monika Szydłowiecka i Michał Misza Czorny i to właśnie oni poprowadzą dla Was warsztaty 21 grudnia w Miejskim Centrum Kultury w Tychach. 

Zapraszamy wszystkich chętnych (młodzież od 13 lat i dorosłych) bez względu na poziom zaawansowania na warsztaty tańca fizycznego z elementami aktorstwa prowadzone przez twórców spektaklu „Linoleum” Teatru OdRuchu zrealizowanego w ramach Tyskiego Banku Kultury Monikę Szydłowiecką i Michała Czornego.

W ramach zajęć poznamy zagadnienia teatru fizyczny i tańca współczesnego – zwłaszcza Polską Technikę Tańca Współczesnego oraz połączymy te formy z aktorstwem dramatycznym.

Wstęp wolny, obowiązują wcześniejsze zapisy:

alina.bachara@mck.tychy.pl

Ograniczona liczba miejsc, jeżeli warsztaty będą się cieszyć dużym zainteresowaniem,  odbędą się dwa bloki 90 minutowe.

O prowadzących:

Tyszanie Monika Szydłowiecka, instruktor teatralny, animator kultury i aktorka z zamiłowania aktorka, wraz z Michałem Czornym aktorem (absolwent AST WTT w Bytomiu) są założycielami Teatru OdRuchu, złożonego z dorosłych aktorów Autorskiego Teatru Ruchu WAMPA i studentów AST WTT w Bytomiu.

Teatr OdRuchu

Jesteśmy nieformalną grupą teatralną, która powstała we wrześniu 2016 roku, na swoim koncie mamy jedną produkcję  – spektakl „Deklaracja 6888”. Pomysłodawcami i założycielami teatru OdRuchu są Michał Misza Czorny i Monika Szydłowiecka. Łączymy ze sobą różne formy sceniczne – taniec, ruch, słowo. Skład zespołu aktorskiego, tworzą wieloletni aktorzy  Autorskiego Teatru Ruchu WAMPA z Tychów, oraz studenci Wydziału Teatru Tańca AST (dawna PWST) w Krakowie. Nasze sztuki mówią o tym co ważne, aktualne i ponadczasowe.