Tyska Galeria Sportu: spotkanie z Arturem Derbinem

Tyska Galeria Sportu: spotkanie z Arturem Derbinem

wpis w: Aktualności | 0

Tyska Galeria Sportu Muzeum Miejskiego w Tychach zapraszam na spotkanie z Arturem Derbinem, nowym trenerem piłkarskiego GKS-u Tychy, które odbędzie się 2 września o godzinie 18.00. Wstęp wolny – liczba miejsc ograniczona.

Kolejne spotkanie w Tyskiej Galerii Sportu to spotkanie z nowym trenerem piłkarskiego GKS–u Tychy, będące świetną okazją, aby bezpośrednio dowiedzieć się więcej o zespole, jego mocnych i słabych stronach, transferach i aspiracjach, a także poznać wizję futbolu tyskiego szkoleniowca.
Artur Derbin w lipcu 2020 roku został nowym trenerem piłkarskiego GKS–u Tychy. 43–letni szkoleniowiec w swojej zawodniczej karierze występował m.in. w Zagłębiu Sosnowiec, którego jest wychowankiem, a także Beskidzie Andrychów, czy Górniku 09 Mysłowice. W 2011 roku rozpoczął karierę trenerską, od funkcji grającego szkoleniowca Unii Dąbrowa Górnicza.
Pracował również w Zagłębiu Sosnowiec, Chojniczance i GKS–ie Bełchatów, z którym wywalczył awans do I ligi. Artur Derbin ma za sobą staże zagraniczne w AFC Bournemouth i Osasuna Pampeluna.

Nowy sezon, nowe nadzieje… Spotkanie z Arturem Derbinem, nowym trenerem piłkarskiego GKS–u Tychy
2 września (środa), godz. 18.00
Tyska Galeria Sportu, ul. Edukacji 7

prowadzą: Piotr Zawadzki i Kamil Hajduk
liczba uczestników ograniczona