Naszym marzeniem jest miasto, w którym kultura przenika na wskroś każdą ulicę, budynek, każdego tyszanina.

Na razie jednak zapraszamy Was do miejsc, gdzie spotkacie kulturę. Znajdziecie tu zaprzyjaźnione z nami miejsca na mapie Tychów, w których pojawiać się będą informacje na temat wszystkiego tego, co w dziedzinie kultury warte jest uwagi.

Wypatrujcie naszych akcentów, ulotek, plakatów i… 😉

kawa-na-lawe-kopiaKawiarnia Kawa Na Ławę to kawiarnia stworzona z myślą o ludziach którzy mają różne potrzeby. Jest salka przeznaczona dla dzieciaków i ich rodziców, są miejsca gdzie można usiąść i popracować przy laptopie lub też spotkać się w większym gronie. W głębi kawiarni z kolei są miejsca gdzie można zanurzyć się w wygodnym fotelu i poczytać książkę lub gazetę.

 

the-hive-logo

The Hive Tychy to mikropiekarnia rzemieślnicza & restobar. Co to oznacza? 100% rzemiosła – rustykalne chleby wyłącznie na zakwasie, prawdziwe bajgle, hand made francuskie wypieki to baza, na której tworzone są proste dania śniadaniowe i lunch’owe, a do tego dobry przelew z jasno palonych ziaren.

 

logo-lsc-2016

Kawiarnia Lip-Smacking Cafe to mnogość kaw jakości specialty, wypieki własnego projektu Natural Bake Crafters, muzyka, wystrój, klimat – wszystko bez żadnych kompromisów.