Święto Miasta Tychy: Zawiałow, Zalewski, LemON, Grzeszczak i tyskie kapele!

Święto Miasta Tychy: Zawiałow, Zalewski, LemON, Grzeszczak i tyskie kapele!

wpis w: Aktualności | 0

To będzie prawdziwe rozpoczęcie wakacji – jak co roku, na przełomie czerwca i lipca zapraszamy na Święto Miasta Tychy! Już w przyszły weekend Tychami zawładnie muzyka i zabawa! Oprócz koncertów topowych muzyków polskiej sceny usłyszymy lokalne kapele, ale to tylko część atrakcji, jaka czeka na przybyłych do Parku Miejskiego Solidarności! Przybywajcie pod Żyrafę!

Będzie alternatywnie, będzie rockowo, będzie magicznie, a przede wszystkim – różnorodnie! Tegoroczne Święto Miasta Tychy to prawdziwy kalejdoskop muzycznych klimatów – tych lokalnych i ogólnopolskich. Na jednej scenie wystąpią tyscy artyści i topowi Artyści współczesnej sceny muzycznej. Usłyszymy Zbigniew Foryś Band ex Lombard, Darię Zawiałow, Krzysztofa Zalewskiego, a drugiego dnia LemONa i Sylwię Grzeszczak. Koncertowy wachlarz dopełniają tyszanie: Zero Stopni, Kasia Skiba i Ja oraz SznapsMaszyna.

Atrakcji nie zabraknie – będzie coś dla ducha i ciała. O pełne brzuchy zadba SK-FoodTruck, zabawimy się w wesołym miasteczku, a lokalne organizacje przygotowują dodatkowe animacje dla dużych i małych! Pod Żyrafą spotkamy się z NGOsami skupionymi wokół Tyskiego Forum Organizacji Pozarządowych, o rozrywkę dla najmłodszych zadbają Tychy Falcons i Fundacja Multiintegra, Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy zaprosi na swoje Mobilne Boisko, a KS Gwardia wykona pokaz judo.

Będziemy bawić się podczas dwudniowej imprezy, która po raz kolejny pozwoli na wspólne falowanie w rytm muzyki:

 

SOBOTA, 30 czerwca – bawimy się od 15.30!

Zbigniew Foryś Band ex Lombard

Zero Stopni – laureat Dla Tych Zagrają – Nowa Fala Tyskich Brzmień

Daria Zawiałow

Krzysztof Zalewski

NIEDZIELA, 1 lipca – bawimy się od 15.00!

SznapsMaszyna

Kasia Skiba i Ja – laureat Dla Tych Zagrają – Nowa Fala Tyskich Brzmień

LemON

Sylwia Grzeszczak

 

Święto Miasta objął Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba.