Spektakl „Piraci” Fabryki Kultury w Letnim Ogrodzie Sztuk Wszelakich MCK

Spektakl „Piraci” Fabryki Kultury w Letnim Ogrodzie Sztuk Wszelakich MCK

wpis w: Aktualności | 0

Letni Ogród Sztuk Wszelakich MCK zaatakują piraci! W niedzielę 16 sierpnia o 17.00 wyruszymy w pełną przygód wyprawę morską z piratami z Fabryka Kultury! Zapraszamy do ogrodu przy ul. Boh. Warszawy 26 – wstęp wolny – obowiązują zapisy telefoniczne i mailowe.

Spektakl „Piraci” – Bajka opowiada historię niesfornych piratów, którzy odwiedzają nieznane lądy w poszukiwaniu skarbu. Każda z podróży odmienia niefrasobliwych bohaterów w odważnych, dzielnych i gotowych do poświęceń podróżników. Piraci odwiedzą Chiny, przemierzą niebezpieczną i hipnotyzującą Zieloną Wyspę, aby dotrzeć finalnie do Wyspy Patataj, na której mieszka Smok o imieniu Pliplaj- właściciel drogocennego skarbu. Poeta, Żaneta i Kapitan o niebanalnym nazwisku Zwał Się Jak się Zwał pokonają swoje słabości, dostarczając przy tym młodym widzom mnóstwo dobrej zabawy i dreszczyk przygody.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy pod nr tel. 32 327 02 90 lub mailowo mck@mck.tychy.pl

Ilość miejsc ograniczona. Więcej na naszym Facebooku.

W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do Teatru Małego w Tychach, o czym poinformujemy zapisane na wydarzenie osoby w razie zaistnienia takiej sytuacji.

Udział w wydarzeniu oznacza akceptację regulaminu dostępnego poniżej:REGULAMIN

Oprócz występu Fabryki Kultury, w Letnim Ogrodzie Sztuk Wszelakich w wakacyjne niedziele na najmłodszych i całe rodziny czekać będą:
23 sierpnia, g. 17.00 – pokaz walk średniowiecznych w wykonaniu Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznych „Golęszyce”
30 sierpnia, g. 17.00 – spektakl „Ukryte” – Teatr HoM