Spektakl dla dzieci „Dziadek Mróz – po co komu zima?”

Spektakl dla dzieci „Dziadek Mróz – po co komu zima?”

wpis w: Aktualności | 0

Wszystkie dzieciaki małe i duże Teatr Mały w Tychach zaprasza w dniu 7 grudnia  o godzinie 10:00 i 16:00 na dwa spektakle pt. „Dziadek Mróz – po co komu zima?”. Przedstawienie prezentowane jest przez Teatr Żelazny.

Po co komu zima? Wielu z nas zadaje sobie to pytanie. Także bohater bajki – Kabiś, którego ulubioną porą roku jest lato. Wędrując przez świat w poszukiwaniu przygód, znalazł miejsce, gdzie chciał zostać ale… jego plany pokrzyżowała zbliżająca się zima. Kabiś wraz z nowym przyjacielem – ptakiem Gawim, który nie zdążył odlecieć do ciepłych krajów, postanawiają zrobić wszystko, by wiosna przyszła dużo wcześniej. Uzbrojeni po zęby stawiają czoła zbliżającej się zimie. Dziadek Mróz ma natomiast ręce pełne roboty! Musi prószyć śniegiem okolicę, malować mrozem kwiaty na oknach czy oszraniać gałęzie drzew. Czy spotkanie bohaterów z Dziadkiem Mrozem wygoni zimę?

Muzyczny spektakl jakiego jeszcze nie było! Mali widzowie potowarzyszą bohaterom w ich podróży pełnej wspaniałych, zabawnych ale i pouczających przygód.

Scenariusz i reżyseria: Marta Marzęcka-Wiśniewska, Piotr Wiśniewski
Scenografia: Barbara Wójcik-Wiktorowicz
Muzyka: Bartosz Ebert, Iga Eckert
Występują: Paulina Janik, Paweł Bernadowski, Jacek L. Zawada

Teatr Mały,

Po co komu zima?

07.12.2019

Godzina : 10:00 i 16:00

Bilety: 18/22 zł

Po spektaklu odbędzie się spotkanie ze Św. Mikołajem. Informacje: tel. 32 227 36 16, maciej.gorski@teatrmaly.tychy.pl