Siła psychiczna w zdrowym biznesie – spotkanie z Jackiem Walkiewiczem (pierwszy raz w Tychach!)

Siła psychiczna w zdrowym biznesie – spotkanie z Jackiem Walkiewiczem (pierwszy raz w Tychach!)

wpis w: Aktualności | 0

To kolejne cenne spotkanie w Tychach: o zmianach, nawykach i o sobie oraz o odwadze w biznesie. Wybitny mówca motywacyjny, Jacek Walkiewicz już 20 września o 17.00 w Tychach poprowadzi spotkanie pod tytułem „Siła psychiczna w zdrowym biznesie”, zastanawiając się jak postępują ludzie silni psychicznie. Spotkanie odbędzie się  z inicjatywy VERSO Centrum Pomocy Psychologicznej, Terapii i Edukacji.

Jacek Walkiewicz od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych, jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i autorem programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 300 firm, cenionym za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykład na TEDxWSB  umieszczony na YouTube ma ponad 1.5 miliona odsłon. Walkiewicz to także autor książek „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości” (również w wersji audiobook czytanego przez autora), która została nagrodzona w konkursie magazynu psychologicznego „Charaktery” (nagroda Teofrasta) za najpopularniejszą książkę psychologiczną napisaną w 2013 r. 

Harmonogram spotkania:

16:30 – 17:00  Pełna Moc Możliwości – wspólne oglądanie materiału filmowego wykładu Jacka Walkiewicza
17:00 – 19:00 Siła psychiczna w zdrowym biznesie – rozmowa i wywiad z Jackiem Walkiewiczem z udziałem publiczności

Szczegółowe informacje o biletach na stronie wydarzenia: LINK

 

Wydarzenie objęte zostało patronatami: Prezydenta Miasta Tychy Andrzeja Dziuby, Okręgowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Tychach, Architektonicznego Biura Projektów „AB-Projekt” w Tychach