Sauna for Ladies – zrób prezent na Dzień Kobiet

Sauna for Ladies – zrób prezent na Dzień Kobiet

wpis w: Aktualności | 0

Z okazji Dnia Kobiet Wodny Park Tychy oraz Sauny Książęce zapraszają na Sauna for Ladies – start w czwartek, 7 marca, godzina 17:00. Sauna for Ladies to specjalne i cykliczne wydarzenie organizowane w Wodnym Parku Tychy z myślą o kobietach. Wieczory saunowe z masażami i relaksującymi kąpielami cieszą się dużym zainteresowaniem, w każdej z edycji Sauna for Ladies bierze udział kilkadziesiąt pań.

Na kolejną odsłonę Sauna for Ladies zapraszamy 7 marca w godz. 17.00-22.00. W programie m.in. relaksacyjne seanse saunowe przygotowane przez nasze Saunamistrzynie, posiłek, konkursy z nagrodami, masaże (dodatkowo płatne) oraz nowość – odprężające kąpiele w winie, lawendzie, eukaliptusie lub płatkach róż (dodatkowo płatne). Bilety są już dostępne – kwotę 69 zł można wpłacać przelewem na konto Wodnego Parku Tychy Pekao SA 20 1240 2975 1111 0010 5977 5790 (do 5 marca). W tytule przelewu prosimy o wpisanie imion i nazwisk osób, które będą uczestniczyły w wydarzeniu. Można też zapłacić gotówką w kasie w dniu imprezy pod warunkiem, że bilety będą jeszcze dostępne. Ilość miejsc ograniczona!

Uwaga! Informujemy, że 7 marca Sauny Książęce Wodnego Parku Tychy będą dostępne tylko dla uczestniczek wydarzenia Sauna for Ladies. Bilety regularne w tym dniu nie będą dostępne.