„Od ronda do ronda” – spacer fotograficzny

„Od ronda do ronda” – spacer fotograficzny

wpis w: Aktualności | 0

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na kolejną wędrówkę przez miasto z aparatem fotograficznym w ramach czwartego już sezonu Spacerów Fotograficznych. Tym razem motywem przewodnim będą jedne z bardziej charakterystycznych elementów miasta Tychy, czyli… ronda.

Spacer rozpocznie się przy Rondzie Cassino, przy Hotelu Tychy, a później fotografujący podążą szlakiem kolejnych skrzyżowań tego typu. W imprezie mogą brać udział wszyscy pasjonaci fotografii, niezależnie od posiadanego sprzętu i doświadczenia. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy ani rezerwacje.

Spacery fotograficzne to nie tylko wspólne poszukiwanie ciekawych kadrów, rozmowy pasjonatów i nowe znajomości oraz trwający kilka dni żywot zdjęć w mediach społecznościowych. Tradycyjnie TTF umożliwia szerszą konfrontację zdjęć z dokonaniami innych autorów, zachęcając do selekcji wykonanego materiału i jego publicznej prezentacji. Każdy uczestnik spacerów będzie mógł, do połowy września, zgłosić swoje zdjęcia na slide show i wystawę „pospacerową” w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach (pokaz i wernisaż zaplanowane są na 18 października). Wystawie towarzyszyć będzie drukowany katalog z najlepszymi zdjęciami.

Projekt jest współfinansowany przez Miasto Tychy, w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych.

Uwaga: obowiązuje regulamin spacerów, którego tekst jest dostępny na stronie organizatora. Zwracamy uwagę na obowiązek posiadania wykupionego na własny koszt ubezpieczenia.