„Pejzaż bez Ciebie” – widowisko sceniczne // LOGOS FEST

„Pejzaż bez Ciebie” – widowisko sceniczne // LOGOS FEST

wpis w: Aktualności | 0

„Pejzaż bez Ciebie” to wspólna praca uczestników konkursu, którzy zjechali na LOGOS FEST – Tyski Festiwal Słowa z wielu miast Śląska po to, by oddać to, co w tekstach Jeremiego Przybory najciekawsze. Po dwudniowych warsztatach z prof. Anną Kramarczyk i Pawłem Drzewieckim, w sobotę, 18 maja w tyskiej Galerii StrefArt zaprezentują przedstawienie, w którym zaprezentują swoje umiejętności i zabiorą nas w podróż przez SŁOWO patrona tegorocznej edycji Festiwalu. Wstęp wolny.

Na podstawie zgłoszonych przez uczestników Turnieju Recytatorskiego utworów tworzony jest scenariusz, nad którym uczestnicy pracują w trakcie dwudniowych warsztatów scenicznych. Efektem pracy warsztatowej będzie spójne i pozbawione zapowiedzi poszczególnych tekstów widowisko sceniczne „Pejzaż bez Ciebie”, które uczestnicy zaprezentują publiczności podczas części konkursowej.  Zaproponowany przebieg turnieju daje recytatorom szansę zdobycia nowych doświadczeń artystycznych oraz sceniczną interakcję z pozostałymi uczestnikami.

Z interpretacją tekstów Przybory w „Pejzażu bez Ciebie” spotkamy się podczas przedstawienia w sobotę, 18 maja o 17.00 w Galerii StrefArt (ul. Fabryczna 2, Tychy).

WSTĘP WOLNY

Ogłoszenie werdyktu Jury oraz uroczyste wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas Gali Finałowej LOGOS FEST 19 maja o godz. 18:30 w Teatrze Małym w Tychach na chwilę przed programem artystycznym.