Odpręż się na koniec wakacji! TYLKO DLA PAŃ!

Odpręż się na koniec wakacji! TYLKO DLA PAŃ!

wpis w: Aktualności | 0

Koniec wakacji, jesienny nastrój, prawie rok do kolejnego urlopu… Drogie panie! Nie myślmy w taki sposób. W trakcie Sauna for Ladies 22 sierpnia 2019 naładujemy Wasze baterie. W trakcie specjalne seanse saunowe, poczęstunek, zabiegi kosmetyczne, a także zajęcia „Zdrowy kręgosłup”.

Sauna for Ladies to wieczór w Saunach Książęcych w Wodnym Parku Tychy przeznaczony tylko dla kobiet. Seanse saunowe, peelingi, maseczki i odżywki, specjalne pokazy, a także konkursy z nagrodami – tak w skrócie można opisać to, co dzieje się podczas tego wieczoru w Wodnym Parku Tychy.

Seanse saunowe z Saunamistrzyniami oraz specjalne seanse z udziałem Saunamistrza.

W cenie: poczęstunek oraz kosmetyczne zabiegi: maseczki, peelingi i odzywki, a także udział w zajęciach „Zdrowy kręgosłup”, które poprowadzi instruktor fitness Pani Agnieszka Wyłuda od 17:15 do 17:45, na plaży w części zewnętrznej saun, partnerem zajęć jest Active Point Fit&Gym w Wodnym Parku Tychy.

Masaże: 42 zł/30 min (dodatkowo płatne na miejscu)

Kąpiele: Kąpiel Kleopatry (49 zł), Eukaliptusowy Freszzz (45 zł), Sensualna róża (45 zł), Lawendowy chillout (45 zł), Winna namiętność (90 zł) (dodatkowo płatne na miejscu)
Więcej o kąpielach: https://www.wodnypark.tychy.pl/aktualnosci/129,voucher-na-kapiele-idealny-prezent-na-walentynki-i-dzien-kobiet

Podczas trwania Sauny for Ladies rabat 15% dla uczestniczek na zabiegi w SPA Książęcym.
Więcej o zabiegach: https://www.wodnypark.tychy.pl/atrakcje/7,centrum-solankowe

Zapisy: https://www.wodnypark.tychy.pl/kup-bilet