„Obudź siebie do życia” – warsztaty dla kobiet w ramach cyklu „Obudź swoją kobiecość”

„Obudź siebie do życia” – warsztaty dla kobiet w ramach cyklu „Obudź swoją kobiecość”

wpis w: Aktualności | 0

Obudzić kobietę do życia – to nadrzędny cel warsztatów, na które zaprasza Miejskie Centrum Kultury w Tychach w ramach cyklu 6 warsztatów rozwojowych „Obudź swoją kobiecość” realizowanych w ramach 5. Tyskiego Banku Kultury. Warsztaty „Obudź siebie do życia” zainaugurują cykl 6 warsztatów o charakterze artystyczno-psychologicznym, będących kompleksowym narzędziem do pracy nad własnym rozwojem twórczym i osobowościowym, które potrwają od marca do czerwca i są skierowane wyłącznie do kobiet.

Natura kobiety i jej rola w społeczeństwie stają się, ostatnimi czasy, przedmiotem publicznych debat. Kobiety są coraz bardziej ciekawe siebie, a mnogość ról, które determinują ich styl życia często skłania je do rewizji znanych im wartości i narzuconych przez kulturę form zachowania. Powrót do starych, ludowych i nie tylko form pracy nad sobą, nad ciałem, umysłem i duchowością jest dowodem na to, że współczesny model kobiecości, narzucony przez media nie pozwala im na ekspresję w pełnym spektrum możliwości. W ramach projektu „Obudź swoją kobiecość” odbędą się warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, harmonii, relacji, ciała, pasji i wspólnoty.

Warsztat, który odbędzie się 30 marca zainauguruje cykl i pozwoli zająć się rozwojem osobistym – pracą nad energetycznymi zasobami świadomości i treningiem korzystania z intuicji w codziennym życiu. Zajęcia mają za zadanie poprzez różnorodne ćwiczenia psychofizyczne, aktywujące pola morficzne oraz angażujące ciało, aktywować pasję, chęć życia, działania i tworzenia, obudzić kobiecość oraz wzmocnić zdolności pozazmysłowego postrzegania otaczającej rzeczywistości. Jest to praca na głębokich poziomach świadomości i podświadomości.

Poprowadzi je Monika Krzykwa (ps. Monika Kessling), a zajęcia odbędą się 30 marca o godz. 10.00 w Miejskim Centrum Kultury w Tychach (ul. Bohaterów Warszawy 26).

Wstęp wolny – obowiązują zapisy:
tel. 32 327 02 90, e-mail: magdalena.pytlarz@mck.tychy.pl

Liczba miejsc ograniczona (20 miejsc dla uczestniczek).

Projekt realizowany jest w ramach 5 edycji Tyskiego Banku Kultury.