Niepodległa: Koncert Piosenki Polskiej – z tyskimi kapelami i Skaldami

Niepodległa: Koncert Piosenki Polskiej – z tyskimi kapelami i Skaldami

wpis w: Aktualności | 0

„Jolka, Jolka”, „Ale w koło jest wesoło”, „Dorosłe dzieci”, „Konstytucje”, „Chcemy być sobą”, „To co czujesz”, czy „Jeszcze w zielone gramy” w Parku Miejskim Solidarności. W ramach „Niepodległej w Tychach, czyli 100 x100”, Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza na „Koncert Piosenki Polskiej”, w którym wystąpią tyskie zespoły w nowych aranżacjach znanych przebojów. Na finał zaplanowano koncert zespołu Skaldowie. Start 11 listopada o 15.30.

Pod hasłem Niepodległa w całym kraju odbywają się wydarzenia upamiętniające 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Tychy włączają się w świętowanie –  w ramach „Niepodległej w Tychach, czyli 100 x100” zapraszają na 100 wydarzeń, których kulminacja nastąpi w nadchodzący weekend.

11 listopada, w  podczas imprezy plenerowej pn. „NIEPODLEGŁA – Koncert Piosenki Polskiej” w Parku Miejskim Solidarności (tzw. Plac pod Żyrafą) o 15.30 wystąpią przedstawiciele zespołów rockowych Tyskiej Sceny Muzycznej takich jak: Paganda, Mantra, Eloi, Pan Pozor, Projekt GMO oraz wokaliści: Łukasz Miśka, Piotr Jankowski, Klaudia Miszczyk, Krzysztof Kulbicki oraz Patrycja Mrowiec. W trakcie organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Tychach dwugodzinnego koncertu, usłyszymy nowe aranżacje największych przebojów muzyki polskiej, które przeprowadzą nas przez wspomnienia minionych lat.

Zwieńczeniem interpretacji młodego pokolenia będzie powrót do jakości sprzed lat – na finał „Niepodległej – Koncertu Piosenki Polskiej” o 18.00 zagrają w Tychach Skaldowie.