Łukasz Łyczkowski nie o, a z 5 RANO

Łukasz Łyczkowski nie o, a z 5 RANO

wpis w: Aktualności | 0
Łukasz Łyczkowski & 5 RANO to swoisty ewenement na polskim rynku muzycznym. Od początku zespół zakorzeniony jest w muzyce wywodzącej się z lat 60. i 70. podsyconych grungem rodem z Seattle, klasycznym hard rockiem, ale także jest otwarty na nowe kierunki i nowoczesne brzmienie. Muzyków usłyszymy 24 listopada o 20.00 w tyskim Riedel Music Clubie.

Koncerty Łukasz Łyczkowski & 5 RANO to rockowe show oparte na charakterystycznym wokalu i potężnych riffach gitarowych, skąpanych w organach Hammonda i okiełznanych przez znakomitą sekcję rytmiczną. Zespół cechuje profesjonalizm i pełne zaangażowanie podczas koncertu, a sam Łukasz Łyczkowski to najlepszy wokal męski siódmej edycji The Voice of Poland! Potrafi on zaśpiewać w tych samych rejestrach co najwięksi wokaliści i posiada to co najważniejsze – fenomenalny kontakt z publicznością. Wraz z zespołem od wielu lat pojawia się na największych scenach i festiwalach zdobywając szereg nagród. Uwielbiają jednak grać także koncerty klubowe. Wokalista zespołu zbierał doświadczenie u boku m. in Leszka Cichońskiego, z którym nominowany był do nagrody FRYDERYKI, wystąpił na Przystanku Woodstock, ale sam osobiście za największy sukces uważa występ na Festiwalu ,,Ku Przestrodze” u boku Sebastiana Riedla & Cree.
Zespół z podniesionym czołem supportował największe gwiazdy muzyki rockowej w Polsce. Potrafią dostosować się repertuarem do imprez plenerowych jak i dać rasowy koncert klubowy.

19 października 2018 roku zespół wyda swoją drugą płytę i w ramach promocji tego wydawnictwa wyrusza w Polskę by dawać jak najlepsze koncerty.

 
BILETY:
30 zł przedsprzedaż – możliwość kupna online – https://www.kupbilet.pl/kultura/koncert/cr0987
W dniu koncertu 40 zł.