Light&Sound Festival 2018

Light&Sound Festival 2018

wpis w: Aktualności | 0

Energetyczne zakończenie lata może w Tychach oznaczać tylko jedno! Już 8 września Miejskie Centrum Kultury i Browar Obywatelski zapraszają na Tychy Light & Sound Festival. 8 września czekają na Was trzy sceny muzyczne, międzynarodowe gwiazdy muzyki elektronicznej, a ponadto konkurs i nocne pokazy mappingowe, wystawa grafik prof. Adama Romaniuka i inne.

Rozpoczynamy o 17.00, kiedy wystartuje plenerowa scena Chillout oraz odbędzie się wernisaż grafik profesora Adama Romaniuka, pedagoga Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, poruszającego się w obszarach grafiki warsztatowej i komputerowej, malarstwa i plakatu.

Charakterystyczne zabudowania Browaru Obywatelskiego staną się kanwą do niezwykłych projekcji mappingowych i konkursu, które wystartują o 21.30. Wydarzeniom towarzyszyć będzie dynamiczne fireshow, a to wszystko pomiędzy dwiema pozostałymi scenami: Electronic Stage i Broken Stage. Usłyszymy topowych wykonawców muzyki elektro: Blooma, Taka, Coocolino, Concept of Thrill, Retail, Łysyni, HaN, L Plus, Pure Sound Collective, Mr Floppy, Gruesome, Dethria, Centi i Stimulus.

Trzem scenom muzyki towarzyszyć będzie największa w Polsce całonocna inwazja foodtrucków.

Wstęp na Tychy Light & Sound Festival jest wolny.