Letni ogród sztuk wszelakich – „Cyrk w ogrodzie”

Letni ogród sztuk wszelakich – „Cyrk w ogrodzie”

wpis w: Aktualności | 0

Kto jest specjalistą od spełniania marzeń? Teatr w Ruchu! Już za tydzień przed nami niedziela cyrkowa w Letnim ogrodzie sztuk wszelakich Miejskiego Centrum Kultury w Tychach. O 17.00 czekać będzie spektakl moc atrakcji z nauką tańca cyrkowego, kręcenia hula hop i… wyczarowywaniem królika z kapelusza! Wstęp wolny – obowiązuje rezerwacja miejsc pod numerem 32 327 02 90 i mck@mck.tychy.pl

Miejskie Centrum Kultury w Tychach i Teatr w Ruchu zapraszają na interaktywny spektakl dla dzieci „Cyrk w ogrodzie” przeznaczony dla milusińskich w wieku 4-12 lat.
Jeśli chcecie się przekonać, jak Aspiryna pomogła Bazyliszkowi, dowiedzieć się czemu Pan Twardowski nie nudzi się na Księżycu, skąd Lech ma miecz i dlaczego czasem warto zatrzymać czas – już dziś rezerwujcie miejsca w ogrodzie MCK!

Spektakl opowiada historię trójki przyjaciół zamieszkującej sklep z zabawkami. Dzieci poznają Słonicę Bożenę, Pluszowego Lisa Benka i Żołnierzyka Patryka. Nasi bohaterowie nie chcą dłużej przesiadywać bezczynnie na sklepowej półce. Pragną zrobić coś, co odmieni ich życie i uczyni ich na tyle wyjątkowymi, by w końcu ktoś zechciał przygarnąć ich do siebie. Postanawiają… otworzyć swój własny cyrk! Nie będzie to łatwe zadanie – ale w spełnieniu marzeń zwierząt pomoże publiczność!

Wstęp wolny, obowiązują zapisy pod nr. tel. 32 327 02 90 lub mailowo mck@mck.tychy.pl

Ilość miejsc ograniczona. Więcej na naszym Facebooku.

Udział w wydarzeniu oznacza akceptację regulaminu dostępnego poniżej:REGULAMIN

Oprócz „Cyrku w ogrodzie”, w Letnim Ogrodzie Sztuk Wszelakich w wakacyjne niedziele na najmłodszych i całe rodziny czekać będą:
9 sierpnia, g. 17.00 – Laboratorium Pana Korka „Szybciej, dalej, mocniej. Akcja? Reakcja!”
16 sierpnia, g. 17.00 – spektakl „Piraci” – Fabryka Kultury
23 sierpnia, g. 17.00 – pokaz walk średniowiecznych w wykonaniu Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznych „Golęszyce”
30 sierpnia, g. 17.00 – spektakl „Ukryte” – Teatr HoM