Lennie Boycott – nowy teledysk na Paprocanach

Lennie Boycott – nowy teledysk na Paprocanach

wpis w: Aktualności | 0

To, że Paprocany przyciągają muzyków nie powinno już nikogo dziwić – w muzycznym kalendarium imprez odbywających się nad paprocańskim jeziorem znaleźć bowiem można Festiwal Szantowy Port Pieśni Pracy (org. Miejskie Centrum Kultury w Tychach), którego najbliższa edycja odbędzie się na Dzikiej Plaży już 26 sierpnia, Festiwal „Zderzenie gatunków”, który miał miejsce w pierwszej połowie lipca czy też „Rock na Plaży Paprocany”, podczas którego wspólne koncerty Cree, Dżemu i  gości skupiły przed sceną blisko 15 tysięcy ludzi (następna edycja  już 3 września, szczegóły tu). 

Z niewątpliwej urody naszego paprocańskiego zakątka skorzystali również muzycy z zespołu Lennie Boycott, kręcąc wakacyjny teledysk „Lolipopsy czyli Lennie Boycott na wakacjach”. Zobaczcie jak je spędzili, a jeśli zatęsknicie za słońcem i plażą, zawsze możecie do nich dołączyć 😉 

 

 

 

 

Zespół Lennie Boycott powstał w roku 2014 w Katowicach, ale już zdążył zostać zauważony przez portal muzyczny Brand New Anthem oraz informator Kulturalny Śląsk. Reprezentuje scenę independent.

Muzyka jest wynikiem spędzania czasu na wielogodzinnych jammach, najlepiej gdy ma to miejsce w ciekawych i inspirujących miejscach i przestrzeniach. Nazwa Lennie Boycott wzięła się od imienia grubego kocura, który lubi się kłaść na pianinie.

Grupę tworzą:

Ewa Mancewicz – vocals, lyrics, piano
Agnieszka Pawełczyk – violin, backing vocals
Witold „Witt” Kornaś – piano, synthesizer, other instruments
Łukasz Korczyk – drums, electronic pads

Muzycy koncertowali już w Tychach, m.in. na plenerowym koncercie na ryneczku os. K organizowanym przez MCK Tychy.