Krzysztof Cugowski z zespołem – Koncert Promocyjny

Krzysztof Cugowski z zespołem – Koncert Promocyjny

wpis w: Aktualności | 0

Krzysztof Cugowski z zespołem uświetni Koncert Promocyjny, podczas którego – jak co roku – Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba wręczy Nagrody w Dziedzinie Kultury i Sportu. Laureatów poznamy 24 maja o godzinie 18.00 w Teatrze Małym.

Krzysztof Cugowski – niekwestionowana gwiazda polskiej sceny, współzałożyciel i wieloletni wokalista zespołu Budka Suflera. Po zakończeniu działalności grupy współtworzył, ze swoimi synami Piotrem i Wojciechem, projekt CUGOWSCY. W międzyczasie Artysta rozpoczął prace nad powstaniem nowego zespołu, który będzie towarzyszył legendarnemu wokaliście w jego dalszej solowej karierze. W składzie grupy znaleźli się muzycy wybitni, doskonale znani na scenie rockowej i jazzowej. Na gitarach zagra Jacek Królik, na basie będzie można usłyszeć Roberta Kubiszyna, na instrumentach klawiszowych Tomasza Kałwaka. Skład nowej grupy wesprze na perkusji Cezary Konrad i to właśnie oni towarzyszyć będą Cugowskiemu podczas koncertu w Tychach.

Cugowskiego z zespołem mogliśmy już usłyszeć podczas kilku wydarzeń, m.in. Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem, ale to właśnie teraz muzycy rozpoczynają prawdziwą trasę koncertową, na której znalazły się także Tychy. Usłyszymy piosenki Budki Suflera i solowe utwory Artysty.

Bilety w cenie 50 / 60 złotych do nabycia w kasie Teatru Małego w Tychach i na biletyna.pl