Koncert w domowym zaciszu

Koncert w domowym zaciszu

wpis w: Aktualności | 0

Transmisje koncertów lub nagrania muzycznych wydarzeń to fantastyczny sposób na spędzenie wolnego czasu. Wielu artystów, podobnie jak my, dołączyło do akcji #zostańwdomu i zorganizowało szereg e-koncertów, które dziś możemy oglądać, a co najważniejsze słuchać, na popularnych platformach.

Pierwszą artystką, która zdecydowała się na tę formę jest Urszula, która utworzyła hasztag #zostanwdomuzmuzyka. Jak sama wspomniała, należy „swoją aktywność ograniczyć do minimum i zostać w domu”.
Niedzielny występ artystki można obejrzeć pod adresem: https://youtu.be/Ub76fgWLyPc

Warto wrócić do minionych lat

Naszą dzisiejszą propozycją jest koncert U2 ze Slane Castle z 2001 roku. Lista utworów zawiera single z najważniejszych płyt zespołu od The Unforgettable Fire przez Joshua Tree i Achtung Baby, aż po płytę Pop. Na polach pod zamkiem Slane na czterech muzyków z Dublina czekało tego dnia 80 tysięcy ludzi. Nie mogło tam więc zabraknąć takich utworów, jak Beautiful Day, Stuck in a Moment, Staring at the Sun, With or Without You czy One.

Przed Państwem z towarzyszeniem chóru osiemdziesięciu tysięcy osób Larry Mullen Jr, Adam Clayton, The Edge oraz Bono. U2 Go Home – Live Slane Castle 2001.

Życzymy miłego słuchania i zachęcamy do odwiedzenia nas na Facebooku, gdzie również zamieszczamy wiele ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu dla całych rodzin.

https://www.facebook.com/MCKTychy
Miejskie Centrum Kultury w Tychach
https://www.facebook.com/klub.wilkowyje.mck/
Klub Wilkowyje Miejskiego Centrum Kulury w Tychach
https://www.facebook.com/klub.urbanowice.mck/
Klub Urbanowice Miejskiego Centrum Kultury w Tychach